şükela:  tümü | bugün
 • link

  kendisini ders saatinde kantinde aylak aylak gezdiği için uyaran öğretmenini yumruklayan öğrencidir.
  haklıdır. sonuna kadar hakkı vardır.
  bi defa öğrencinin ders saatleri de dahil istediği zaman kantinde bulunmaya hakkı vardır. sen kimsi ki öğrenciyi uyarıyorsun?
  hatta öğrencinin istediği zaman istediği yerde bulunmaya ve istediğini yapmaya hakkı vardır. derse girmese de, okula gitmese de mezun olmaya ve diploma almaya hakkı zaten vardır. lütfedip derse girdiğinde de derste istediği hayvanlığı yapma hakkını tartışmıyorum bile.
  bunları geçtim, konuya dönecek olursak, herhangi bir neden olmasa bile öğretmenini yumruklamaya hakkı kesinlikle vardır. başarısı için stres atmalıdır nitekim.
  onlar bizim geleceğimiz amına koyyum. kolay mı yetişiyor?..
 • artık öğretmen ve öğrenci arasında viral olduğu için önemsenmemesi gerekendir.
 • ekşi'deki öğretmen terörünü görünce insan ister istemez hak veriyor. eline sağlık denilesi öğrenci.
 • bizim bir öğretmen vardı boksor. okulda öğrenciler tırsıyordu bir tanesi çıktı dedi ki erkeklik yapacak ya ben deviririm onu vs adama yaklaşıp yumruk çıkarmaya çalıştı midesine yumruğu koydu hoca refleks olarak. velisini çağırıp eve yolladılar çocuk uzun bir süre gelmedi okula amk haha.
 • meslek lisesiymiş. meslek lisesinde okumuş birisi olarak beni şaşırtmayan haber.

  hocanın yerinde olsam polise de başvururdum. çocuk okuldan atılmış olsa bile hocasına kin besleyip canına kast edecektir çok büyük olasılıkla. başarana kadar da durmaz.
 • experimental point bir vaka, öğretmeni itibarsızlaştırma, eğitim ve öğretimde gerileme,
  velileri bir taraftan yamyamlığa itme sonucu oluşan olay,

  geçen sokakta bir madde bağımlısı bana soyunu s.... o saçı siyaha boyat dedi. mesela bir dahaki sefere ona ne yapacağımı planladım. yaratıcılar sorumluluklarından kaçamaz.
  ee araplaştıysak ortama uyacağız yoksa yaşama şansımız yok.
 • öğretmene performans değerlendirme sistemi getirerek eğitim kalitesini arttıracağını zanneden bakan bozuntularının beğeneceği türden bir haber.

  süper bir olay ya. öğrenci öğretmeni dövsün. hasta doktoru bıçaklasın. nasılsa hiçbir şekilde bir yaptırımı olmayacak işlediği suçun. bunun bilincinde olduğu için önüne gelene istediğini yapsın.
 • okullarda hiçbir caydırıcı etkisi olmayan disiplin cezalarının bir sonucudur.

  tamam dayak, şiddet içerikli cezalar olmasın ama böyle serserile de caydıracak ve diğer çocukları bozmalarına mani olacak bir disiplin yönetmeliği olmalı.

  bu nedir yahu ?

  iki tane haydutu rehabilite edeceğim diye koca okulu terörize edip diğer çocukların haklarını gasp etmenin mansası nedir ?
 • öğretmen düşmanı,ılık götlü yazarlara kına yaktıracak olay.bir öğretmen olarak o kadar hedef haline getirildikki değil öğrenciyi uyarmak,öğrenci isterse gözümün önünde bonzai içsin sikimde değil.
  bu öğrenci döven,öğrenciye bağıran öğretmenleri de anlamıyorum.lan sanane derse geç mi geldi;bırak girsin.dersi mi dinlemiyor,dinlemesin sanane.gelir anlatır giderim.artık sikimde değil öğrenci öğrenmiş,öğrenmemiş.öyle topluma böyle öğretmen.
 • bi ülkede bir öğretmene yumruk atan öğrenciler ve burada bu tiplere hiç utanmadan sıkılmadan"eline sağlık" yazan yavşakların olması o ülkenin ne kadar boka battığının bir başka göstergesidir.bu ülkede leş gibi öğretmenler de yok mudur? evet vardır ama günden güne artan şiddeti desteklemek, hem de bunu öğretmen-öğrenci ilişkisi üzerinden yapmak ahlaksızlıktır ve toplumun iyice ahıra dönmesine yardım etmekten başka bi bok değildir. sözlükte açıkça kadınların, eşcinsellerin, öğretmenlerin dövülmesini, sövülmesini, itilmesini yazdıkları leş cümlelerle günden güne daha büyük şevkle ifade etmeye başlayan çapsız köpeklere karşı ekşi sözlük yönetimi hiç ama hiç bir şey yapmamaktadır. ekşi sözlük yönetiminin acilen nefret suçları ve şiddete teşvik etme konuları hakkında okuma yapması, gerekirse bilenlerden yardım alması gerekmektedir.