şükela:  tümü | bugün
  • bildiğiniz üzere öğretmenler temmuz itibariyle tatile çıkıyorlar. hala plan yapmamış olanlar olabilir. malum 1 eylül’e kadar da devam ediyor tatil süreci. aslında 2 ay süren, 3 ay diye dillere destan olan uzuuun tatilde gidilip görülmesi gereken yerleri bu başlıkta toplayalım ki öğretmenlerimiz faydalansın.

duyarlı ve öğretmenlere değer veren, insanların haklarına saygı duyup kendi mağduriyetini başkaları da yaşasın istemeyen yazar arkadaşlarımızın gezip gördüğü yerleri özellikle merak ediyorum.

şimdiden hepinize teşekkürler arkadaşlar. herkese iyi çalışmalar.
  • atlayın dizel bir arabaya yunanistan'ı fıldır fıldır dönün. keçua'dan da bi çadır çaktın, misler misi.
  • geçen yıl kuşadası alkoçlar'da rezervasyon yaptırmıştım. giderken en çok yemeklerin kötü olmasından korkuyordum en güzel yanı yemekleriydi. pizza saatini 4 gözle beklerdim * konum olarak merkeze çok yakın. denizin dibi taş. yanlış hatırlamıyorsam 3 havuzu var. müşterilerin çoğu rus. oda temizliği konusunda biraz zayıflar.
  • doguda herhengi bir koy .
  • hani siz öğretmenlerin parası yoktu, çok garibandınız? dolar olmuş 4.5, avro olmuş 5.2. hangi parayla tatile gidiyonuz? bugun 5 yıldızlı bir otel bir haftalık 4 kişilik aile için 5_6 binden başlıyor. yurtdışı en az 10bin. eğer bu tarz bir tatile bu ekonomi koşullarında gücünüz yetiyorsa sene içi her fırsatta ağlamayın o zaman! zira hiiiç inandırıcı olmuyorsunuz.