şükela:  tümü | bugün
  • devletin tum kurumlari haril haril calisirken, ozel sektor kendini parcalarken, beyaz yakalisi mobbinge ugrarken.. ogretmenlerimiz ne yapiyor? cogu memleketine gitti, koy yumurtasi yiyip keyfine bakiyor. bir cogu ise evde keyif pesinde, gelsin diziler oh.

ogretmenler kar yaginca kapanan yollari kuresin. yok oyle yatmak.
  • malları rahatsız etmiş olan sorunsalımsı.

en yakın arkadaşlarımdan biri öğretmen, yeni doğum yaptı keşke martta doğum yapsaydım da mart-haziran ücretli izin devamında da yaz izni kullanabilseydim diye hayıflanıyor.

hadi şimdi siktir git.
  • çok özür diliyorum, küfür anlamında söylemiyorum ama tam yerine denk geldi:

(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
  • normalde yarım günü boşken sosyalleşemeyen kendini geliştiremeyen adamlar sömestrde de evde 12ye kadar yatma, avm’ye gitme, gün içerisinde de yemekteyiz izleme faaliyetlerine ara vermeden devam ediyorlar.
    biliyorum ondan konuşuyorum.inkar etmeyin.
  • okumayı ve yazmayı öğrenebilen herkesin başlık açabildiği güzide sözlüğümüzdeki şuan falsosuna bakıp geçmiş güzel günleri özleyenleri var.

(bkz: şuan)

(bkz: şu an)

edit: sonuna -sel,-sal eki gelince daha bi' kurumsal(!) mı oluyor? annen o sorunsal diyen ağzına terlikle vuru vuruverseymiş keşke.
  • hello from amsterdam!

edit: (bkz: gfy)
  • şahsen ben yüksek lisans tezi hazırlıyor bir taraftan da izmir içindeki kolejlerde iş bulabilir miyim acaba önümüzdeki yıl diye düşünüyorum diyerek cevaplayabileceğim soru.
  • multinetle beslenmediklerinden emin olabilirsin delikanlı.
  • bebe bakıyorum, yarın yolculuk var ona hazırlanıyorum. oldu mu? siz akşamları ayaklarınızı uzatıp dinlendiğiniz, sözlükte gezindiğiniz, onu bunu yaptığınız zamanlarda bebeğimi yatırıp, yazılı kağıdı okuyordum ya da bir sonraki dersin planını yapıyordum. şimdi de tatile gideceğim, orada da gördüklerimi derste nasıl kullanabilirim diye düşüneceğim. sen de oturup millete bulaşmaya devam edebilirsin.