şükela:  tümü | bugün
  • yaz tatilinde boş boş "kime dava acsam da cehaletimi kanıtlasam, acaba bu kez dünyadaki kötülüklerden dolayı tanrıyı mı dava etsem?" diye düşünen öğretmenlerin havaların ısınmasıyla birlikte popülasyonu artan ve devletin yaptığı güzelim yol ve kaldırımlara zarar veren yabani otları yolmakta kullanılması kampanyasıdır.

zaten çocuklarımızı sizin verdiğiniz niteliksiz eğitim yüzünden özel okula gönderiyor ve profesyonel bir eğitimci desteği alarak her ay birkaç asgari ücreti çocuğun eğitimi için harcıyoruz. devlet okullarında öğretmencilik oynayan bu öğretmenler yaz aylarında en azından ot yolsun ki ise yarasın.

belediyeye görevlendirilmek suretiyle bu iş çok güzel organize edilebilir.
  • sizin gibi insanların çocukları her ay bir kaç asgari ücretle değil, ülke ekonomisinin tümüyle özel ders alsalar yine de düzelmezler, çünkü ilk eğitim ana babadan gelir ve hala böyle başlık açabilen insanların o temel eğitimi de vermesi mümkün değildir.

muhtemelen hükümete de yakınsınızdır, koyun paranızı bir kenara büyüyünce soğan falan ithal edip yollarını bulurlar.

ne ailemde öğretmen var ne de yakın bir tanıdığım ama şu saçma sapan başlıklarla kendimi yakın hissetmeye başladım resmen zümreye.
  • ot beyinli bir yazarın söylemidir.

iyice ayrıştırın, iyice nefret söylemlerinde bulunun. bir gün bir şekilde ters teptiğinde suçlamanız gereken kişi kendiniz olacaksınız.
  • çocuklarla günde 5 saat birlikteyim her çocuk bir değil tabi her ailede bir değil, çocuklarla geçirdiğim 5 saat değilde çocuğun gün içinde o 5 saatten geriye kalan zamanını senin gibi zihniyette olan insanlarla geçiriyorsa o beni yoruyor ve en çok o zaman tatile ihtiyacım oluyor. gün gelir eğitime ve eğitimciye bakış açın değişirse en azından şuan kendini ifade etmende rehberlik etmiş olan sana yazı yazmayı öğreten öğretmenine bir teşekkür etmeni tavsiye ederim.
  • ironi olduğunu düşündüğüm hede. umarım öyledir.
  • güzel bir öneri, fakat entry'de birşey dikkatim çekti.
    ben de özel okula gönderiyorum ama öğretmenlerden değil, sonuçta orada da öğretmenler eğitim veriyor. yoksa siz eğitimi öğretmenlerin vermediği yerlere mi gönderiyorsunuz.
  • deliler tedavi edilebilir, ama salaklar asla.
    kendi haline bırakın.
  • bu öğretmen başlıklarının boku çıkmadı mı artık dostlar.
  • nedir bu son zamanlarda alevlenen öğretmen düşmanlığı anlamış değilim.yahu bi salın öğretmenleri be kardeşim.ben tatil yapamıyorum o da yapamasın hasetliğinden vazgeçin.kendi işinizle,hayatınızla mutlu olmaya bakın.eğer mesleğinden memnun değilsen istifa et git başka meslek bul.
  • otunu da öğretmenler mi yolsun, git çayıra karnını doyur.