• 3 ay tatilde taş ocaklarında çalıştırmak değil zorla kütüphaneye sokup kitap okutmak çok daha mantıklı olurdu. tabi o da alanlarıyla alakalı olarak. sonuçta bu insanlar 4 yıl okudular. ama iyi, ama kötü... amaçları her zaman daha iyi ve güncel olmak olmalı. okumayanlar zaten o işleri mecburen yapıyor. he kimse yapmazsa bu sefer o işlerin ücreti artar. emin olun o zaman herkes koşa koşa çalışmaya gider gene ocaklara.

sonuçta mesleğin durumu belli. herkes ona göre bu mesleği seçiyor. bu yüzden bir mantıksız beyandır bu. ayrıca saçma ve gereksiz bir önermedir de.
  • senin naçizane önerini ayrı, o düşünemeyen beynini ayrı sikeyim
  • arkadaşlar bilmelisiniz ki öğretmenler 3 ay değil 2 ay tatil yapıyor. 2+2 şeklinde seminer dönemleri var. tabi bu devlette çalışan öğretmenler için geçerli.

özel sektörde çalışan bir öğretmen olarak (14 gün yıllık iznim var) ben o insanların tatiline göz dikmiyorum size ne oluyor ??
  • öyle olmaz ya en iyisi vatandaşlıktan çıkartalım sigortalarını keselim maaş da almasınlar boyunlarına zincir vurup öyle yollayın taş ocaklarına. buraya bu başlıkları açan arkadaşları çok merak ediyorum sanki kendileri atom parçaladılar tatili hak ediyorlar bir boş oturan öğretmenler var taş düşsün kafanıza öğretmenler kadar
  • nedir bu öğretmenlerle alıp veremediğiniz diye sitem ettiğim saçma öneri.

işini doğru düzgün yapmaya çalışan öğretmenlerin sayısı az değil bu ülkede onlara saygı duyun bari. öğretmenler deyip burada genelleme yapmak saçmalığın daniskasıdır.
  • 1 ay yıllık izin kullandırıp geriye kalan 2 ayda eğitim sisteminin iyileştirilmesine yönelik önerilerin toplanması, değerlendirilmesi ve entegrasyonu için çalışılsa gerek kalmayacak uygulamadır.
  • (bkz: beyin.dll bulunamadı)
    hakikaten öğretmenlerimiz hatalı. böyle bir ihraç fazlası malı yetiştirmeyi başarmışlar.
  • sınıfta kalmış embesil çocukları bir araya getiren başlık.
  • (bkz: işini düzgün yapan öğretmen)lerin ayrı tutulacağı öneri. bir kişi de çıkıp demiyor ki amk: şöyle şöyle yaparsa işini düzgün yapan öğretmen olur.
  • taş toplamayı bir şey öğrenmek öğretmekten daha büyük marifet sayan beyandır.

1400 yıl önce hz. ali demişti "bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum." adam hala 3 ay tatil taş ocağı geveliyor.
hesabın var mı? giriş yap