şükela:  tümü | bugün
  • ön not: bu entry sonrası gelecek yorum ve açıklamalar ile memleketin burnunun boktan çıkmamasının asıl sebebini öğreneceksiniz.
    edit+açıklama: gelen linç mesajalarıın yuzde 99 u aynı, "söndö hököm ölölcöğüne öğrötön ölsöydün ..." ula, eleştiriniz bile aynı kalitesizlikte sizin yaptığınız öğrtmenlik nedeniyle adam olamıyoruz. çok şükür bugunde ben haklı çıktım (de ayrı yazılır ama öğretmenleri protesto etmek için birleşik yazıyorum ).

edit2: evliyim olm ne düşürmeye çalışması.

bugün itibari ile gerçekleşmiştir.

dün bir öğretmen arkadaşımdan duyduklarımı aynen aktarıyorum
    -- sonunda okul bitti (sonunda), şimdi şu gereksiz semineri de yaparız zaten sabah 9 bucuk 12 bucuk arası. 3 ay kafa dinleyelim ya (kafa dinlemek ?)

kimse kusura bakmasın öğretmenlerin yüzde 99 u aynı şeyi düşünüyor.
    evde otur ( tatil yap) devlet sana beleş maaş versin gel keyfim gel.

az okuyup .... olduğum için haketmiyor olabilirim ama lütfen az da x yılımı asosyal olarak ve bir çok arkadaşımın kafayı yediğini görerek sırada çürüttüm ben.

not : aldığım maaş + ek ödeme toplam 6000 tl

evde oturup 3000 tl almayı tercih ederim

not: az vurun(az vurun dedik)
  • mesleğinin hakkını veren öğretmenlere helali hoş olsun dediğim durumdur.
    benim gözümde öğretmenlik en değerli meslektir.

not: öğretmen değilim, ailemde öğretmen yok
  • (bkz: çatla)
  • bu ne ya? madem çok hayıflanacaktın öğretmen olsaydın o zaman. sıkıldım şu troll başlıklarından, engellenin bir artık. arkadaş, insanların büyük kısmı her gün sekiz on saat mesai yapıyor ben de dahil. öğretmenler yatıyor da şu para alıyor da demedim bir kere bile. diyecek olsam öğretmen olurdum konu çözülürdü. banane! yallah canım.

edit: imla
    edit2: bana niye yükleniyorsunuz lan ben mühendisim zaten, veren verdi belamı *
    mesaj atmayın boşa.
    sonuncu edit: bazı sığırların kafası basmıyor şimdi bilale anlatır gibi anlatıcam, başlıkta bulunan hıyar evde oturmayı tercih ederim dediği için ben de öğretmen olsaydın madem tatava yapana kadar dedim. yatmak için öğretmen olun diyen yok. kendisi yatmayı arzuluyormuş cümlelerinden belli olduğu üzere. benim babam öğretmendi canım bu arada, biz gayet kaliteli büyüdük. öğretmenlerin kalitesizliğini eleştirene kadar kendi mesleğindeki kalitesiz doktorlar yüzünden de bir sürü insanın zorda olduğundan bahsetmiyorsun ama? önce çuvaldızı kendine batır, uzatma naş.
  • öğretmen arkadaşının(!) dedikodusunu ekşi yazarlarıyla yapan hekim(!) beyanı.
  • okul bahçesine kocaman bir leğen koydum. sosyalciyle birbirimizi sabunluyor, müdür yardımcısının odasından içine atlamaya çalışıyoruz. ıslak ıslak sarıldık sonra birbirimize, derken hademe buzlu bademi getirdi, ardından...

(bkz: seminer dönemi)
  • hay öğretmenler siksin sizi dedirten bir diğer başlık. arkadaşım öğretmenlik kutsal meslektir, zor meslektir, sabır işidir. bu memlekette maaşını da tatilini de en çok hak eden insanlar öğretmenlerdir.

illa ki birilerinin maaşı, tatili size battıysa milletvekillerine bakmanız daha doğru bir hareket olacaktır.

öğretmen değilim, sadece mantıklı düşünen bir bireyim.
  • bir sokuğun hezeyanı.
    buram buram kıskançlık kokan bir başlık daha