şükela:  tümü | bugün
  • 3500 lira mayışla nasıl becerdiklerini anlayamadığım durum. lan arkadaş millet asgari ücretle ayfon alıyor siz karı koca öretmensiniz borç batağındayız diye ağlıyorsunuz. bu millete hakkaten şaşıyorum ben arkadaş. hayreti mucip.
  • ayaklarını yorganına göre uzatırsa yüzmez, kimse yüzmez.

tabi tatil fazla olunca :)
  • mutlaka zor şartlarda ailesini geçindirmeye çalışan, kirada oturan, borç içinde olan öğretmenlerimiz vardır. hiç şüphe yok.
    fakat karı-koca devlette öğretmen olup izmir'de 450 bin tl'ye daire alan öğretmenler de var.

edit: nakit
  • tatilde çok para yenmesinden. ah bu rus turistler...
  • iyi bilmeyen çavuşlar, döner kıçını avuçlar.

zaten işinde iyi bir öğretmen, özel ders, etüt filan derken aylık 4000-5000 tl net geliri olur biraz çevre işi.
  • gerzek turnusolu başlık. yazmadan önce en azından kamudaki öğretmenlerle ilgili maaş konusunda fikriniz olsun. 2017 öğretmen maaşları bakın, öyle yorum yapın.
  • 10-12 öğretmen tanıdığım borç batağında değildir. 40 yaşına gelmeden evi arabası olmuştur. geneli de böyledir bence. başlık saçma olmuş.
  • vardır böyle öğretmenler. çevremden biliyorum. aç gözlülük ve gösteriş merakının had safhada olmasından kaynaklanır. bir de bu tipler birbirleriyle yarışır. sırf öteki kendi arabasından daha iyi bir model aldı diye 6 ay önce aldığı arabayı zararına satıp ötekinden daha iyi bir model alan tipler biliyorum.
  • ekonomik barometre olarak ayfon *
    --- spoiler ---

ayranı yok içmeye ayfonla gider sıçmaya

--- spoiler ---

hala tatil goygoyu yapan var
    maaş + ekders yazın bari kim 3500 maaş alıyor bu devirde
  • inanmayanlar için araştırdım ve buldum. arkadaşlar konu yenidir, anket yapmışlar sonuçları da böyle çıkmış. konu kilit. hayreti mucip.

http://www.ogretmendiyari.com/…ataginda-h86850.html