şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dün itibariyle gerçekleşmiş süper olay. banka promosyonu da yattı amk şimdi ver elini sahaflar ver elini sahiller.
  • iyiki öğretmen olmuşum dediğim mübarek aylardır. iki ay tembelliğin dibine vuracağım bir de üstüne maaş alacağım mübarek iki ay geldi hoş geldi.
  • bu anlamda özenilendir.
  • otelcilik ve turizm meslek lisesi öğretmenlerinin nisanın başından ekimin sonuna kadar tam 7 ay yatmaları yanında esamesi okunmayacak durumdur.
  • lezzetlerini acılaştırmak adına kampanya başlatılması gereken hede.

7/24 çalışanlar öğretmenlerle evlensin kampanyası.

neden peki?
    evet başlangıçta siz çalışırken onun yatması zorunuza gidecek. ama şunlar için lazım bu kampanya.

-siz çalıştığınız için o tatile gidemeyecek. anca beraber kanca beraber. yazın sıcağında evde otur,yat perişan olacak..
    -çocuklarınız olunca yazları ve 15 tatillerinde kreş ya da bakıcı derdiniz olmayacak. paranız cebinize kalacak.

başarı: keşke şu okullar açılsa da bir an evvel okula başlasak. sıkıldım(burada sıkıldım kelimesi bıktım,bunaldım anlamındadır)cümleleri ve gerekirse ek iş araması.
  • başlangıcını tam da su anda delphin imperial lara da gerceklestirdigim tatildir.
    adamlar ogretmenlere o kadar saygı duyuyor ki superior olan odamız lagoon odaya , standart konaklamamiz vip e çevrildi.
    ayrıca kalanını da amerikada tamamlayacağım.
    (bkz: kıskananlar çatlasın)
  • patronlarının karşısında süt dökmüş kedi olanlar, gene bizim karşımızda aslancılık oynuyor. bu bizim sosyal hakkımızdır. sırf siz hayal dünyanızda, kendi iyi hissetmeniz için, bundan vazgeçmeyiz. gidin kendinizi uyuşturacak başka bir şeyler arayın. yada kendi haklarınız için mücadele edin. şu başlıkta(bkz: https://eksisozluk.com/…in-bitirilmesi--4447100?p=1) yazanlar yüzünden, ben zerre kadar rahatsızlık hissetmeden, tatilimi en iyi şekilde yapacağım.
  • şanslı sayılabilecek öğretmenlerdir, zira dışarıdan iyi gözüken özel okullarda görev yapan öğretmenler için geçerli durum değildir ( tabi hepsinden bahsetmiyorum ), 20 yada en fazla 30 gün yapabiliyorlar bu da bir iş için çok normal, çünkü özel sermaye maaş veriyorsa mutlaka çalışanını kullanır, hatta boş yere bile örneğin hiç bir şey yaptırmasa bile okula getirtiyor insanları...