şükela:  tümü | bugün
  • az önce gelen mesaj ile haberdar olduğumuz görevlendirme. gelen mesaj

edit: birkaç soru geldi. il kocaeli. ilçe adı veremem maalesef. bahsedilen liste daha önce polis kontrol noktalarında görevlendirilen öğretmenlerin listesi. sadece o listede bulunan öğretmenler dağıtacak. bu arada sadece erkek öğretmenleri kapsıyor.

ekleme: arkadaş rica etti. (bkz: #106807095) şöyle bir yardım çağrısı var.

edit 2: birkaç noktaya açıklık getirmek istiyorum. öncelikle gönüllülük esasına dayalı bir durum söz konusu değil. daha önce polis kontrol noktasında ateş ölçme ile 'görevlendirilen' öğretmenler dağıtacak. vefa ekibi değil. ateş ölçme ile ilgili sadece şu görseli paylaşabilirim. bu görselden durumun vehametini anlarsınız. kişisel olarak maske/kolonya dağıtmakla ilgili hiç problemim yok. birkaç saatlik bir şey.
  • öğretmenlik gibi kutsal bir meslek (ne oldu zorunuza mı gitti ) ayaklar altına alınıyor.
    farkında mısınız bu hükümet ile birlikte alinan ve uygulanan bazı yasalar ile birlikte öğretmenin öğrenci ve veli karşısında bütün ciddiyeti kayboldu.sesi çıkan , çocukları için birşey yakmaya kalkan tüm öğretmenleri şikayet yolu ile atanan xxx sendikası müdürleri ve idaresi ile etkisiz kıldılar.
    burada eğlenen ve öğretmenlere bok atan ergenler çocuk sahibi olun ve eğitim olayınız başlasın da ondan sonra yorum yapın.bekara karı boşamak kolay dimi.
    özetle bu olay dahil öğretmenlere ve milli eğitime yapılan kasıtlı tüm hareketlerin sebebi milli eğitimi özelleştirmek ve dini vakıfların himayesine sokmaktır.
    evet hassiktir diyenler rejim degistircekler dediğimizde de aynı tepkiyi göstermişlerdi.
    peşin not : öğretmen değilim özelden küfür hakaret eden şerefsizler erkekseniz o küfürleri aleni buradan yazın.
  • doğruysa şok edici bulduğum bir görevlendirmedir. bu insanlar çocuklarımızın geleceği için uğraşıyor o kadar... neden yaptıkları işi bu kadar küçümsüyorsunuz. ayak işlerine baktırıyorlar resmen yazık! gerçi neremiz doğru ki!
  • boş yere maaş alan öğretmenlerin vicdanlarını rahatlatmak amacıyla yapılmış hareket olabilir.
  • demek ki ihtiyaç var bir işin ucundan da siz tutun bi zahmet,insanların size ihtiyacı var hadi bakalım iş başı
  • oldu olcak bir de öğretmenler 20 yaş altının canı sıkılmasın diye evlere gelip palyaço olsun.
  • listeden behsedildugine göre bu konu hakkında bir bilginiz var demektir.
  • siktir çekilesi mesaj. ben olsam ciddiye almam.
  • anladığım kadarıyla bu tüm öğretmenlere zorunlu değil. okullar kapandıktan sonra isteyen öğretmenler kaymakamlıklara başvurarak vefa gönüllüsü oldu. burada da yol kontrol noktası dediği de o vefa gönüllüsü öğretmenler olsa gerek. ben öyle anladım yani. yaygaraya gerek yok zannımca, aksi bir durum varsa yeşillendirin bileyim teşekkürler.
  • karara bakılırsa bakanlık sözlüğü takip ediyor.*