şükela:  tümü | bugün
  • tüm türkiye'nin bildiği ancak öğretmen lobisinden korktuğu için ses çıkaramadığı durum. 365 günün 250'sinde tatil yapıp üstüne maaş alacak, çalıştığı 100 günde asık suratla ders verecek ve bizde ses çıkarmayacağız öyle mi? zaten dünya çapında türkiye'nin eğitim durumu ortada ama kimin umrunda değil mi? ders programlarını beyimizin keyfine göre düzenleyelim, 40 dakikalık derste tenefüse 10 dakika kala ders bitsin. öğretmenlik hayatı boyunca hep aynı şeyleri anlatsın. ne ballı iş ama

not: bu entry bütün öğretmenleri kapsamamaktadır
  • öğretmenlik mesleği babadan çocuğa geçmiyor. okulunu okuyorsun bir kaç aşamadan geçip yeterli kontenjan varsa öğretmen oluyorsun. hani sen de öğretmen olabilirsin istersen. tabii kolay değil. ayrıca öğretmenler aldığı maaşı sonuna kadar hak ediyor.
  • yaptığın analizi sikeyim.

üstüne yorum yapasım yok.
  • o zaman turizmcilerin de mevsimlik işçi olması,
    kbb doktorlarının da mevsimlik işçi olması,
    kombicilerin mevsimlik işçi olması vs liste uzar.
  • orospu çocuğu
  • yakın zamanlarda best modeller için bir başlık açılmıştı.(bkz: best model olmak icin gotten olmak) adamlar en azından kendilerini ucuza satmıyorlar. size ne veriyorlar ki yukarıdakilere yaranmak için, bu kadar şevkle başlık açıyorsunuz.
  • diger devlet memurlarina kiyasla 3 kuruş paraya calismaktadir ve doktorlar gibi canımızı onlara emanet ediyoruz. bir tane abuk subuk fikir soksa bir nesilin aklına memlekete zararları daha büyük olabilir. yapanı da var. paradan kısmamak lazım. tatil de yapsınlar.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

bir bitmediniz.
  • mevsimlik işçi değil mevsimlik tatilcidir.
    ben neden öğretmen olmadım beyni sikeyim.
    9 gün brıayram tatilinde bile ayarlarım kayıyorsa 3 ay tatili düşünemiyorum lan
  • arkadaş çok basit.o kadar meraklıysan sen de mevsimlik işçi ol.okulu var kpss var.çalış oku kazan ol.önünde engel mi var aq.salak salak konuşmayın ya.