• tüm türkiye'nin bildiği ancak öğretmen lobisinden korktuğu için ses çıkaramadığı durum. 365 günün 250'sinde tatil yapıp üstüne maaş alacak, çalıştığı 100 günde asık suratla ders verecek ve bizde ses çıkarmayacağız öyle mi? zaten dünya çapında türkiye'nin eğitim durumu ortada ama kimin umrunda değil mi? ders programlarını beyimizin keyfine göre düzenleyelim, 40 dakikalık derste tenefüse 10 dakika kala ders bitsin. öğretmenlik hayatı boyunca hep aynı şeyleri anlatsın. ne ballı iş ama

not: bu entry bütün öğretmenleri kapsamamaktadır
  • yaptığın analizi sikeyim.

üstüne yorum yapasım yok.
  • o zaman turizmcilerin de mevsimlik işçi olması,
    kbb doktorlarının da mevsimlik işçi olması,
    kombicilerin mevsimlik işçi olması vs liste uzar.
  • yakın zamanlarda best modeller için bir başlık açılmıştı.(bkz: best model olmak icin gotten olmak) adamlar en azından kendilerini ucuza satmıyorlar. size ne veriyorlar ki yukarıdakilere yaranmak için, bu kadar şevkle başlık açıyorsunuz.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

bir bitmediniz.
  • her işin kendine göre zorluğu var. terazide tartabilmeniz için o işi yapmadan sallamak kolay tabii, sadece tatil olarak bakmayın işe.
  • arkadaş çok basit.o kadar meraklıysan sen de mevsimlik işçi ol.okulu var kpss var.çalış oku kazan ol.önünde engel mi var aq.salak salak konuşmayın ya.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    bu tür başlıklara entry girerek bunlara prim vermeyin lütfen.
  • tespit dediği cümleyle 4 işlemden bihaber olan mahluk beyanı.
    sana 4 işlemi öğretemeyen öğretmene de çok kızıyorum burdan.
  • dokunmayin abi kelepir iş.

adamlar bulmus boyle isi elletmiyorlar

öğretmen kutsal mutsal diyede allayip pullamislar

bu memlekette enayi cok 200 gun tatil yapanin parasini da öder.

millet haftada 50 saat 80 saat calisir

bunlar enbaba 30 saat oda teneffüsleri falan cikar 24 saat amk bos dersler gogoylar falan boyle kebap ismi var

biride cikip demiyor ben öğretmenliği maasi, tatilleri icin sectim demiyor hepsi öğretmenligi sevdigi icin. memleketin egitim durumu o yuzden zirvede

sorsan amk biz kalem salladik bir bunlar zatem memlekette okumuş insan çoğu kendi bolumlerinde bile bir boktan haberler
hesabın var mı? giriş yap