şükela:  tümü | bugün
  • diğer öğretmen yazarlara da fikir olması açısından kendi planımı yazıyorum. maksat bilgi paylaşımı *

seçim görevi çıkar mı çıkmaz mı bilmediğim için 10 temmuzdan başlamak üzere ilk olarak burdur'daki salda gölünde 3 günlük rezervasyon yaptırdım. ordan çıkınca da kuşadasına geçeceğiz (hanım çok seviyor) 2 günü de burda harcadıktan sonra eş dost akraba gezmeleri başlayacak.

izmir'de en az 3 gün (akraba yazlığı), ordan bursa'ya geçiş (max gün, hatunun akrabası), sonra istanbul (kız kardeşim, en az 1 hafta) safranbolu (1 gece kalırız), sinop (abi yazlığı, en az 3 gün).

bunlar bittikten sonra da karadeniz turu düşünüyoruz, trabzon rize batum hepsi 1 hafta ve kapanış. herkese iyi tatiller şimdiden
  • vay canina

ulkedeki fakirlige bak. ogretmenler aldiklari uc kurus parayla nasil bu kadar cok gezebiliyorlar diye insani hayrete dusurmustur
  • malum tatile azıcık vakit kaldı okul da olmadığına göre gelsin gezme tozma planları *
    aday öğretmen olduğumdan sandık görevi de yok oh mis. 13 haziran’da bitecek olan okul maceramdan sonra haziran boyunca aile ayı yapacağım. bayram ziyaretleri, kiraz toplama, kuzenlerle gece gündüz partileri (ev geniş 3 kat at koştururuz),izlenecek dizi ve filmleri gömmek ve aklınıza gelecek her türlüsü faaliyeti yapılacak. temmuzda evden fazla uzaklaşmadan okuldan bir arkadaşla konya merkez ve beyşehir turu yapacağız. bir de hacettepe’ye mezunlar gününe gitmem gerek.
    arada yine aileyle balıkesir’e gidip 10 günlük assos, altınoluk, kaz dağları turu planı var.
    yakın arkadaşla karadeniz’e çıkartma yapıp yaylaları karış karış teke misali sekesimiz var (burayı okurlar )
    ağustos’ta antalya’da ev arkadaşımın düğünü var düğünden önce gidip olimpos’u aradan çıkaracak gibiyiz.
    sonrası kurban bayramı yine aile zamanları kışlık hazırlıkları vs.
    eylül’de bağbozumu festivali ve okula dönüş :/ hadi hayırlı tatiller *
    edit: cümle cortlamış(bkz: kudurun) gözü olanın .... devam edemeyeceğim
    edit2 : mezunlar günü ankara planı eklendi.
    edit: hiç birini yapmadan evde yattım( 3 ağustos) huzur evde huzur yatışta.
  • 8 temmuz çıkış- 1 eylül dönüş. saat yönünün tersine gezeceğim bu sefer. ilk durak altınoluk. bitiriş doğu anadolu turu.
    ramazan bayramı bonusu hatay..
    t: 3 kuruşluk maaşla gezilenilecek yerleri kapsayan planlardır.
  • eşi öğretmen olmayan bir öğretmen olarak yaz tatilim genelde sakin geçiyor. adamin fazla bi tatil şansı yok. ne yapayım ohh ben tatilim diye it gibi gezeyim mi tek başıma o da olmuyor. allahtan zaten deniz kenarında yaşadığımız için denize istersek her gün gireriz. o yüzden projelerim bol bol dinlenmek, eşim fırsat buldukça iki üç gün tatile gitmek yaz boyu bi kaç kere, sabahlara kadar oturup akşamlara kadar uyumak vs....
  • (bkz: muharrem ince)
  • önce oylarını kullansınlar da tatil planlarını ona göre yapsınlar.
  • tatil planımı domates yetiştirmek üzere yaptım
  • her seneki gibi turkiye turu yapma hayalleri ile baslayan planlarim evde sortla dolasip bilgisayar telefon basinda ve mutfak arasinda gececektir.