• ya öğretmenler ananızı siksin sizin ya yeter abicim yeter
  • ulan zaten doğru düzgün maaş almayan öğretmenleri açlıktan öldürecek misiniz. öğretmen düşmanlığınız can sıktı artık allah belanızı versin ulan.
  • aynı öneriyi hakimler için de yapabilir misin genç? onlar da 45 gün tatil yapıyor!
  • imam maaşlarını düşürmek maddesini eklemek istediğim kampanya.

türkiye'de binlerce cami bir o kadar imam ve müezzin var. her vakit yarım saat çalışma desek günde 5 vakit namaz kıldırarak 2,5 saat çalışmayla imamlar aldığı parayı ne kadar hakediyor? ekstra olarak köy yerlerinde bir çok imamın bakkalı, dükkanı var. yakınına sanayi geldiği için tarlaları prim yapan bir köyde emlak ofisi açıp bir sene içinde sıfır (bkz: mercedes c200d) alan imam gördü bu gözler.
  • oğlum anneniz babanızı öğretmenle mi aldattı? nedir bu öğretmen düsmanlığınız? annesi öğretmen tarafından becerilen gelip burada ağlıyor.

işte sizin gibi genelev artığı embesilleri insan kategorisine koymaya çabalıyorlar kolay bir iş degil. o yüzden emin olun aldıklarından daha fazlasını hakediyorlar.

burda öğretmenler pis kaka deyip ağlayacağına git annen babanı hangi öğretmenle aldattıysa o öğretmene kinini kus.

ayrıca

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • öğretmenlere asalak sürüsü demiş biri yazıklar olsun!
    sen ve senin gibi düşünenler de amip sürüsü o halde...düşün senin gibileri ve çocuklarını eğitmenin zorluğunu, düşünebildin mi bari?
  • bence de keseceksin....
    böyle mal çocuklar yetiştiren heriflere bence maaş bile vermeyeceksin....

bi sikim olamayan trollün öğretmene sallaması yok mu, yakalasam bi yerde cetvelle döver sonra da o cetveli götüne sokarım.
    300 tane entry yazmış bakmış benden bi sikim olmuyor, dur klasikleşen öğretmen maaşına sarayım demiş. engelledim gitti amk ne uğraşacağım ya..
  • öğretmenlerden nefret eden cahillerin üremesini engellesek sorun çoktan çözülürdü aslında.
  • olm kim açıyor böyle başlıkları, hergün sol frame de bir başka versiyonunu görüyorum.

mal beyni, ozaman savaş yok diye orduyu dağıtalım ? yada hasta yok diye hastaneleri kapatalım,doktorların maaşı keselim?hergün yangın olmuyor, bu ne amk heryerde itfaye merkezi? onları da kapatalım...

kaç yaşındasınız siz merak ettim, bir ergene mi cevap veriyoryz acaba?
  • kötü öğretmen yoktur kötü insan vardır diyerek karşı çıktığım önerme.

öğretmen tanıdıkları ve akrabaları olan biri olarak diyebileceğim şey şu ki, bizim gibi toplumlarda ne yaptığının farkında olmayan milyonlarca insan var. bizzat kişiliğine şahit olduğum saçma sapan insanlar öğretmen oldular; ama çok değerli idaelist olanları da.

en basitinden (biraz alakasız da olsa) önüne gelen güzel bir yemeği yemeden önce fotoğrafını en güzel açıdan çekmeye çalışıp 'dur insagram a atayım' diye düşünen bir kişi sorgulamıyordur. neyi neden yaptığını bilmiyordur.

burada bile bazı başlıkların altına sanki herkes kendisinden o espiriyi yapmasını bekliyormuş gibi sürekli benzer şeyleri yazanlar bir kere olsun ben ne yapıyorum diye sorgulamıyordur.

sen burada yazar olabiliyorsan ya da iş buluyorsan, kendini güvence altına almak istiyorsan herkes ister.

kısaca sorgulamayan bireylerin, kişiliği gelişmemiş, belli bir mental gelişimi sağlayamamış insanların yaptığı öğretmenlik de, doktorluk da, mühendislik de, işçilik de yetersiz olur.

bu durumda hepimizi çöpe atalım.
hesabın var mı? giriş yap