şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir devlet okulunda öğretmenler odasına girip öğretmenlerin kendi aralarındaki diyalogları dinlerseniz anlayabileceğiniz seviyedir. sanırım iq seviyeleri tek hanelerde geziyor.

eğer yok o kadar zahmete katlanıp okula falan gidemem derseniz facebook'ta meb öğretmen diye bir grup var. oraya girip yorumları okumanız sizi kanser yapabilir ya da intihara sürükleyebilir lütfen bunu bilerek okuyun. ve bu insanlar yeni nesilleri güya eğitecek. bunların kendine hayrı yok. öğrencilere ne faydası olabilir ki ? çoğu hep yobaz tipler.

edit: 3-4 matematik türkçe netiyle öğretmen olan tipler toplanmış yine.

edit 2: süper nesiller yetiştirecek mükemmel öğretmenlerden analı bacılı küfürler geliyor. haklı çıktığımın göstergesi resmen.

edit 3: beni destekleyen ve gelmiş geçmiş öğretmenlerinin ne kadar kalitesiz leş ve vasat olduğunu anlatan onlarca mesaj alıyorum.
  • zahmet edip okula gitmek istiyorum da sen öğretmenlerin kendi aralarındaki diyalogları nereden biliyorsun canım hademe misin ?

edit : şu sığıra hademeler üzerinden cevap verdiğim için özür dilerim
  • sanirsin ülke genelinde öğretmenler odası muhabbeti başlıklı araştırma yapıldı.

he facebook dersen zaten sosyal medyadaki muhabbetlerin çoğu kanser yapar.

heralde gene birilerine öğretmenlerin 3 ay yaz tatiline çıkması battı.

tanim: hobi olarak öğretmenler odası muhabbeti dinlemek
  • hemen hemen hepsi öyledir diyemem ama ciddi bi yozlaşma boyutu var egitimcilerde.sebebini vizyonsuzluğa memuriyet hayatının verdiği rahatlığa bağlıyorum.ee haliyle zaman içersinde körelip ilgi alanlarını yeni gelin evi ve ceyizi çekiyor olabilir.ayrıca siz sanıyor musunuz o kocaman kocaman plazalarda en favori kurumlarda bunlar olmuyor?
    çemkiren öğretmenler için edit :siz bizim altta kalan tercihlerimizdiniz.
  • facebook meb sayfası cidden rezalet kafalar barındırıyor. doğal olarak okullarımız da öyle.
  • zeka seviyesinden bahsetmek için zeka seviyesinin en azından eleştirdiklerinden daha yüksek olması gerektiği kanaatindeyim. zekası yüksek bir insan da gidip herhangi bir facebook sayfasındaki yorumları okuyup oradan bir mesleğin bütün üyelerini karalamak gibi bir sonuca varmaz. sanki herif elinde zekaölçerle gezip herkesin zeka puanına baktı da gelip burada ahkam kesiyor. ne kadar aptalca, ne kadar sığ yorum yapar oldunuz böyle.
    öğretmenlerin çoğunluğunun boş işlerle uğraştığını, daha doğrusu öğrencilerden önce daha çok önem verdikleri öncelikleri olduğunu kabul ediyorum. birçoğunun derdi ek ders, güzel bir ders programı, boş günü falan filan. bu konuda yapılan eleştirilere hak veriyorum. ancak bunun zekayla ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. maalesef bütün meslek gruplarında olan en büyük sorun öğretmenlerde de mevcut ve bu sorun ülkemizin en büyük sorunu: iş ahlakı.
  • ne bu öğretmen nefreti? yeter artık. siz önce çocuk yetiştiremeyen geri zekalı velileri eleştirin.
    edit: beni eleştiren arkadaş; gerizekalı değil, geri zekalı.
  • bir ogretmenin isini iyi yapabilmesi icin 3 haneli iq seviyesine gerek yoktur. ogrencinin iq seviyesi daha onemlidir.
  • 4 yıl eğitim fakültelerinde sırf nitelikli nesiller yetiştirebilmek için canını dişine takan, yetmiyormuş gibi 3-5 yıl deliler gibi kpss çalışıp kadro almaya çalışan, öğretmen olduktan sonra da eğitim imkanlarını kendi rant ve zevklerine göre düzenleyen bir sistemin içerisinde bulunan bireyleri ıq seviyeleri ile alay ettiren bir yapı düşünün. hala öğretmenlik gibi kutsal(eskidendi tabii) bir mesleği ve mesleği icra eden bireyleri aşağılamaya devam edin. fakat suç siz de değil kabul.. öğretmenlik mesleğini son çare olarak gördüren, her yeni sistemde öğretmeni aşağılayan ve değersizleştiren bir sistemin meyveleri sizsiniz..

yeni nesil öğretmenlerin değil, sistemin eseridir. gurur duyun yetkililer..
  • yine öğretmenlere bi bulaşam da ilgi toplayam başlığı,aferin kardeşim devam