• "öğretmenler çok tatil yapıyor!" denilmesin diye milli eğitimin süper ötesi buluşu.
  • ne trolu başlığı açan kişi tamamen doğru söylemiş öğretmenlerimiz istediği il ilçede semire katılıyor ilk saat sonra çay bahçesi alayı böyle net
  • ava giderken avlanan trol hezeyanı.
  • öğretmenlern üç saat okulda dedikodu yaptıktan sonra ek ders ücreti alamadıklarından hayıflandıkları zaman doldurma faaliyeti.
  • 3 ay tatil fazla 2 aya düşürelim diyerek başlatıldığına inanıyorum bu öğretmenler odası toplantılarının
  • necmettin yilmaz adli öğretmenin, öğretmenler sayfasi haberine göre; aracinin silahla taranip, sonrasinda yakilmasi suretiyle kacirilmasina neden olan faaliyet. size hala ogretmenlerin ne yaptiklari batarken!!!
  • öğretmenlerin 3 yerine 2 ay tatil yapmasına yol açan, ne yapıldığı herkese dert olmuş toplantı şekli.
  • 13 -17 kasım 2023 tarihleri arasında öğretmen kasım ayı seminerleri yayınlanan resmi yazıya göre yüz yüze yapılacağı açıklanmış.
    geçen haftalarda da milli eğitim bakanı önümüzdeki yıllarda ara seminerleri kaldırılabilir diye bir açıklama da yapmıştı.
  • bilen bilir, bu faaliyetler kapsamında izlenecek videolar açıldığında ekranı aşağı indiremiyorsunuz, başka bir ekran açıp dinleyemiyorsunuz. illa aktif ekranda bir -yüksek ihtimal bıyıklı- eğitim sorumlusunun görseline bakarak videoyu bitirmek zorundasınız. aksi takdirde video duruyor.

şikayetçi değilim. aksine destekçiyim. sadece, ekranda tahtaya ya da başka bir yere bir şeyler yazılmıyorsa, bir sunum yapılmıyorsa, yalnızca bir adam mikrofon karşısında konuşuyorsa görüntüde, neden illa bakmak gerekir bunu çözemiyorum. ya da pratikte neye çare olur bu durum... üzerinde düşünmek lazım.

aklıma 1984 romanını okuduğumda bende çağrışan imajlar geliyor. her yerde dev ekranlar... ekrandaki kişiyi ille de görmek zorunda kalan insanlar... ilginç bir düzen.

dediğim gibi, şikayet etmiyorum, tuhafsıyorum. yadsıyorum. izlemiyorum, telefonuma bakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap