şükela:  tümü | bugün
  • bursaspor u16'da oynayan, dehşet yetenekli forvet
  • çok efendi bir çocuk.
    olgun.
    ha bir de yakışıklı futboldan vazgecse best modelı garanti.
  • a2'e yukselmiş, bir de gol atmış
  • kafa yapısı olarak yaşıtlarının çokça önünde, efendilikte insanlara fark atan bursaspor'un futbolcusu. sakatlık, şanssızlık vs. yaşamazsa kendisinden beklentim epeyce fazla.

zöge: beklentilerimi karşılamaya başladı bu sezon itibarıyla, gaziantepspor forması altında oyuna sonradan girip attığı gollerle kendisini göstermeye başladı. daha iyi olacağından şüphem yok.
  • sporx'e göre galatasaray'ın radarına girmiş.

http://www2.sporx.com/…ly&utm_campaign=icerikpaylas
  • inter'in bursaspor'dan resmen istediği futbolcu. umarım sercan abisinin geçmişini inceler ve bursaspor'dan inter'e transfer olur. yoksa diğer genç yetenekler gibi harcanır gider.
  • galatasaray'ın bu sene transfer ettiği bir diğer genç yetenek. hoca gelir gelmez altyapının bittiğini, beş sene bir cacık olmayacağını söylemişti. bu açığı bir şekilde kapatmak gerekiyordu. hayırlı olsun..

eğer gerçekten yetenekliyse bir iki sene sonra takımda görürüz en kötü. takımın başında emre belözoğlu'nu 16 yaşında şampiyonlar ligi ön elemesi maçında ilk 11'e koyan bir hoca var. umarım faydalı bir oyuncu olur.
  • kendisini izleme firsatim olmadi ama scout'lara ve altyapi dunyasina yakin kimler varsa hepsi bu çocugun çok farkli oldugunu soyluyorlardi.

bu açidan tutar tutmaz bilmiyorum ama çok dogru bir transfer hamlesi. bunlari çogaltirsan zaten her sezon bir tane a takim seviyesinde adam yetistirirsin, 4-5 yilda bir gerçek bir yildiz çikarirsin.
  • galatasaray'a transfer olduğu yönündeki dedikoduların üzerinden iki hafta geçmesine rağmen transferi hala gerçekleşmemiş potansiyelli futbolcu. son spekülasyonlar, kendisinin kazım'la takas edileceği yönünde. malum, daum eski öğrencisini takımında görmek istiyor.

hayırlısı.