• annesi seda sayan, babasi sinan engin olan ve yakinda uvey babasi nihat dogan olacak zavalli cocuk. allah dusmanima boyle kombinasyon vermesin.
  • sinan engin & seda sayan prodakşın gururla sunar
  • annesinin aldığı hediyeyi satarak çok ayıp etmiş kişi. benim annem terlikle döver üstüne bir de telefonlarıma çıkmaz hatta duygusal bir dönemindeyse beni evlatlık reddeder falan.

ayrıca annen sana o arabayı alabilmek için kaç kişiyi doğurttu, kaç kere selami şahin ile düet yaptı biliyor musun? o paralar kolay mı kazanılıyor oğluşum a aa
  • seda sayan'ın rahminde kendi kendine oluşan bir mucize. keza annesiyle olan inanılmaz benzerliğini görünce, bir babası olduguna inanmak güç.
  • annesine bu kadar benzeyen baska bir insan gormedim. smokin de giyse sakal da biraksa seda sayan..sanki her an ay hos gel di niz diyecekmis gibi.
  • annesinin (bkz: seda sayan) hediyesi audi r8'ini 400bin tl'ye satıp babasından (bkz: sinan engin) aldığı 200bin tl'yi de üstüne ekleyip lamborghini gallardo almış, mis gibi hayat valla...

http://magazin.milliyet.com.tr/…1394920/default.htm
  • 5-6 yaslarinda sinan engin kagithane taraflarinda yasarken kendisiyle hayal mayal tanismisligim vardir. o zamanlarda bile ben kendisinden daha iyi futbolcuydum. o baba bende olacakti var ya!
  • şu üç günlük dünyada "keşke yerinde olsaydım" dediğim tek kişi.

sıfır sorumluluk, bol haneli dolarlar, son model arabalar, iş güç tasası yok. çocuk bildiğin cenneti yaşıyor dünyada.

harbiden kıskanıyorum lan. ali koç, tarkan, cristiano ronaldo, kıvanç tatlıtuğ'u falan değil oğulcan engin'i kıskanıyorum şu fani dünyada.
  • ne halt yedigi belli olmayan veletlerden. bi bakiyosun ardanin yancisi bi bakiyosun burning manda turkiyeyi temsil ediyor bi bakiyosun euro 16da milli damadin yancisi bi bakiyosun inonude besiktas diye bagriyor.

kimsenin parasinda pulunda degiliz. bi sekilde bu mal halk oldugu surece bok gibi para akacak bu velede belli ama cok matahmis gibi goz onunde bulundurulmasini anlamak guc. zaten resimlerini iki dakka baktiginda kroluga giris 101 dersini uygulamali gorceksiniz.
  • tek vasfı seda sayan'ın oğlu olmak olan çocuk.
hesabın var mı? giriş yap