şükela:  tümü | bugün
  • olm reklam yapacaksanız daha profesyonelce yapın bari. "dr." ünvanlı başlık açılır mı?

ekleme: başlık başa kalmış

ilk hal görsel
  • herif ad-soyad-plaka ile nick almış amk ne bekliyorsunuz.
  • "ogün, bugünkü kur ne kardeşim" şeklinde hakkında çeşitli şakalar komiklikler yapılmış mıdır acaba diye düşündüğüm kişi
  • kesinlikle ve kesinlikle önermediğim bir doktor. çocuğumu 10 aylıkken götürdüm, muayene ederken o kadar ağlattılarki çocuk her yere kustu. onun peşine bir de kan almaya çalıştılar onu da beceremediler, yanında çalışanların saygısızlığına bu doktor da destek çıktı ve kibarca kanı başka yerde aldırmamızı söyledi. senin yanındakilerin becereksiz. yazmayacaktım ama başlık karşıma çıkınca kendimi tutamadım
  • kesinlikle ve kesinlikle önermediğim bir doktor. çocuğumu 10 aylıkken götürdüm, muayene ederken o kadar ağlattılarki çocuk her yere kustu. onun peşine bir de kan almaya çalıştılar onu da beceremediler, yanında çalışanların saygısızlığına bu doktor da destek çıktı ve kibarca kanı başka yerde aldırmamızı söyledi. senin yanındakilerin becereksiz. yazmayacaktım ama başlık karşıma çıkınca kendimi tutamadım
  • ismi bir tanıdık gelmedi değil
    ben miniğimi ogün bey ile aynı muayenehaneyi paylaşan sami taner aksoy'a götürüyorum
    ogün beyi bilemem ama taner hoca bir harikadır.
    sayesinde koşarak doktora giden bir çocuğum var
    asla özel doktor ve hastane tavsiyesi verecek biri değilimdir bu arada
    doğumumu devlet hastanesinde yaptım ve cocuğum dogmadan önce ona bir doktor bulma derdine düşmedim
    her şey vakti gelince olurdu çünkü
    soğuk bir kasım sabahı
    5 günlük bebek ile
    devlet polikliniğinde, randevu aldığımız doktorun gelmemesi ile öylece kalakalmıştık...
    özel hastaneden başka şansımız yoktu bu durumda
    internetten çocuk polikliniği olan en yakın özel hastaneye baktık ve güven hastanesine gittik
    taner bey uygun idi ve kendisi ile tesadüfen bu şekilde karşılaştık
    whatsapptan kendisine her zaman ulaşabildiğimiz, ilaç kullanma konusunda oldukça temkinli
    anne babanın "saçma" sorularını ve tepkilerini çok güzel geçiştiren ve rahatlatan birisi
    hamileyseniz ve çocuk doktoru arıyorsanız
    kendisini tanımanızı isterim...