şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan oğuz aksaç'ın pena (video kanalı)'da yayınlanan videosu.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/srp4znf_wj8
  • oğuk aksaç hakkında “bu sanatçıysa diğerleri çöp” diye entry girmiştim zamanında. şimdi ekleme yapıyorum;
    oğuz aksaç müzisyense sanat üniversitelerinde müzik üzerine hocayım akademisyenim diye geçinenler bir shit değildir. adam filozof resmen. bir işe gönül vermişlik böyle bir durum. videodan anladığım kadarıyla kendine yapılan övgülerden hoşlanmıyor çünkü mağruriyrt onu başarısızlağa götürebilir farkında. ancak ey cümle alem bu adam türkiyede yaşayan en nadir ses. sadece ses de değil zeka. tam bir entellektüel.
  • pena'nın en güzel buyrun benim videosu. bir kaç saat olsa da izlenir. ne güzel adamsın sen yahu.
  • ses guzelligi, samimiyet ve ruh guzelligiyle birlesince ortaya cikan eglenceli video.
    dolu dolu bir insan ve sanatci olunca, dolu dolu bir sohbet olmus.
  • türkiye'de genel kültür seviyesi daha doğrusu entelektüel bakış açısı gelişmiş üst düzey bir sanatçı hatırlamıyorum neredeyse uzun zamandır.
    gerçekten sanatçı kavramının tam ama tam karşılığı üslup, düşünce, tarz ve sesiyle.
    hakikaten çıtayı arşa yükseltti şimdiden efsaneler arasında benim için yerini almıştır
    sadece sesiyle değil sohbetiyle de dinletiyor
    muazzam!

vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin
    sen vuruyorken de öldürürken de güzelsin hocaammm
  • yeni izleme fırsatı buldum. çok keyifli videosu tekrar tekrar izlenebilir. adamın her sohbetinde bilgi denizinde keyifle yüzüyorsunuz sanki.