şükela:  tümü | bugün soru sor
 • twitterda başlatılan ve hepimizin az da olsa ucundan tutması gerektiğini düşündüğüm proje.

  yardım etmek isteyen arkadaşlar ayrıntılara ulaşabilirler. isteyen özelden de yazabilir.
 • baba gündüz'ün de dediği gibi;

  "galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır."

  belki de hayatınızın sonuna kadar gitmeyeceğiniz bi yerde, bundan 15-20 yıl sonra bile yaşayacak bir projeye katkı sunuyor olmanın düşüncesi bile çok güzel...
 • kesinlikle desteklenmesi gereken kampanyadır. tren kazasında vefat etmiş kardeşimizin anısını yaşatmak için iyi düşünülmüştür.
 • oğuz kardeşimiz de bizim gibi olacaktı kim bilir belki de 5 10 sene sonra sözlükte yazar olup ailemize katılacaktı. onun artık bizim yanımızda olma şansı yok, ama ismi hep yaşasın istiyoruz. bu yüzden ekşi galatasaray ailesi olarak böyle bir işe giriştik. oğuzun ismini yaşatacağız..
 • oğuz arda sel anısına ihtiyacı olan öğrenciler için başarıya ulaşması gereken kampanya.
 • melek kardeşimizin adının sonsuza kadar yaşaması için destek verilmesi gereken kampanya.
 • oğuz arda kardeşimizin adının yaşamaya devam etmesi ve çocuklarımızın da kitaplarla iyi insan olmayı öğreneceği bir proje.

  sadece galatasaraylıların yapacağı bir iş olarak düşünmeyelim.1 kitap bile olsa katkı sunmaya çalışalım lütfen.

  ekşi sözlük yazarlarına yakışan budur.
 • birkaç iyi adam önderliğinde başlayan ve muhakkak destek olunması gereken kampanya.
 • bir çocuğun özellikle vefat etmiş bir çocuğun hayallerine yaklasamasak da bir nebze olsun adını güzelce anabilecegimiz kütüphane projesi için emeği geçen herkese sonsuz kere teşekkür ederim.

  destekliyorum.

  siz de desteklemek istemez misiniz?
 • çorlu’da meydana gelen vahim tren kazasında vefat edenler arasında olan, küçük yaşına rağmen galatasaray tutkusuyla yaşayan oğuz arda kardeşimizin adının sonsuza dek yaşatılmasının yanında diğer kardeşlerimizin de okuma, eğitim ve öğretimin önemi bilincine sahip olmasına vesile olmayı amaçlayan sourlions projesidir.

  proje kapsamında detaylarını yukarıda göreceğiniz üzere mersin’in mut ilçesine bağlı şehit sedat damburacı orta okulunda atıl vaziyette bulunan bir alan değerlendirilerek küçük kardeşlerimizin kitap okuyabileceği ve eğitici oyunlarla zihinlerini dinlendirip geliştirebileceği bir alanı tepeden tırnağa inşa etmek amaçlanmaktadır.

  gönlümüzde sarının yanında kırmızının ya da lacivertin; siyahın yanında beyazın yahut farklı bir rengin bulunmasının herhangi bir önem arz etmediği bu projede gerek yukarıda yer verilen ihtiyaç listesine doğrudan, gerekse de ihtiyaç listesindeki araçların temini için gerekli kaynağın oluşması adına ilgili iban numarasına maddi katkıda bulunabilirsiniz. çorbada bizim de tuzumuz olsun diyen herkesi bekleriz.

  #sourlions