şükela:  tümü | bugün
 • u16 milli takımının 29 eylül-2 ekim arasında istanbul'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosuna çağırılan fenerbahçeli orta saha oyuncusu.
 • profesyonelliğe yükselmiş, ümit vaad eden genç oyuncu.

  yolun açık olsun, bahtın da.
 • bu akşam oynanan sporting lizbon maçının son 25 dakikasında oyuna girip oyunuyla ümit veren 99 doğumlu fenerbahçeli futbolcu. 3-5 gün önce az alkmaar'ın transfer teklifinde bulunduğu haberleri vardı. pek tabi reddedilmiş bu teklif, gençlere çok fena yatırım yapıp, bol bol şans vererek parlatıp satan bir kulübüz en nihayetinde.

  ben size bu çocuğun kariyerini çizeyim. bu sene türkiye kupasında 3-5 maç oynar. seneye türkiye kupasına ek olarak, aykut hala görevde olursa ligin son maçlarında sıralamadaki yerimiz garantiyse 1-2 maç son 10 dakika oyuna girer. sonraki sene 2.lig b katagorisine kiraya gider. sonrasında zaten sözleşmesi biter, 2 veya 3.lig takımlarından biriyle anlaşır.

  maalesef bu kaderi değiştirmek kendi elinde değil. cengiz'e, enes'e diyoruz hani geleceklerine kendileri karar verecek, çalışırlarsa üst limitleri yok diye. maalesef ülkemiz alt yapılarında, özellikle bizim alt yapıda bu çocukların böyle bir şansı yok. ağzıyla kuş da tutsa yukarıda yazdığım kariyerden fazlası olmaz.

  ha sözleşmesinin bitimine az kalmıştır, yenilemez ve merih demiral gibi rotayı yurtdışına kırar, o zaman iş farklı olur tabi.
 • kaan değil kağan'dır ikinci adı. yetenekli ve cool bir çocuk. çok konuşulacak ilerde.