şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kalbi çok güzel bir youtuber abimiz. eşiyle birlikte gezdikleri yerleri ve deneyimlerini anlattıkları bir kanalları var. bu aralar almanya'da öğrenci okutmak için ek iş yapmaya karar verdiler. dediğim gibi çok güzel kalpli insanlar. saçma sapan isimleri takip etmektense onları takip etmenizi tavsiye ederim. youtube kanalı
  • instagramindan bana tesekkur etmek istemis olan abimiz. anlasilan sozlukle pek hasir nesir degil. bana tesekkur edecegim diye 'sukela'ya tesekkur etmis :) olsun abi, aldim ben tesekkurunu. takipteyiz :)
  • avrupada yaşayan güzel bir insan, youtube kanalına denk geldim, hem kendisinin hem eşinin samimiyeti gerçekten çok güzel.

ayrıca bir öğrenciye almanya'da eğitim alabilmesi için gerekli olan miktarı (8000 küsür euro) şahsi ihtiyacı olmamasına rağmen sırf bu iş için part time işlerle biriktirmeye çalışıyor, mühendis haliyle kah taksicilik yapıyor, kah inşaatta çalışıyor, gerçekten takdire şayan hareketler.

yakın zamanda da dünya turuna çıkacaklarmış.
    aslında bu güzel kanalı bir yandan kimseler bilmesin, vize özel kalsın istiyorum, bir yandan da bu emeğin karşılığını fazlasıyla abone ve beğeni olarak almaları gerektiğini düşünüyorum.

esen kalın çakır ailesi, takipteyiz.