şükela:  tümü | bugün
  • eski adana yeni bursa valisi
  • ayrıca adana valisi iken ecevit in bölgede yaşanan sel felaketini deprem felaketi olarak açıklaması üzerine kendisini yazılı olarak uyarmış bu nedenlen de kınama cezası almasına ramak kalmıştır.
  • yusuf ziya göksunun şaibelerle dolu emekliliğinin ardından izmir'de göreve başlayacak valimiz..
  • izmir'imin yeni valisi.
    sırayla tekirdağ, denizli, adana ve bursa valilikleri yapmış, bu işin gerçekten nasıl yapılacağını bilen deneyimli vali. izmir'de de gerçekleştireceği başarılı icraatları sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • gün itibariyle, cumhurbaşkanı tarafından onaylanan kararname ile emniyet genel müdürlüğü görevine getirilen, izmir eski valisi.
  • ülkemizin (yamulmuyosam) ik sivil kökenli emniyet genel müdür olmuştur kendileri.
  • iki üç ayda emniyetin de çehresini değiştirmiş adam.. elinde nasıl bir değnek varsa artık, her gün elli/altmış kişi yakalanıyor çeşitli örgütlü suçlardan.. kimi örgütler iki aydır teknik takipteymiş, kimi iki yıldır.. takip edip edip unutuyorlardı evvelden galiba.. başarılarının artarak devamını diliyoruz..
  • 1)inanılmaz bir sistemle çalışan, zekasıyla sürekli olan değişimler yapmaya çalışan bürokrat.

2)valilikleri sırasında bulunduğu şehirlere büyük katkılar yapmış insan.

3)ayrıca meyve veren ağacı taşlarlar misali, bir çok internet sitesinde çeşitli iftiralara maruz kalan kişidir. sanırsam bürokratlar arasında soruşturma geçirmemiş nadirane kişidir.
  • (bkz: #14577929)
  • izmir valisi iken kendisine "çalışmalarınızı takdir ediyorum" demiştim de "-sen kimsin ya gasteci misin" diye çıkışmıştı bana tatlı sert. (bkz: iltifat edeyim derken hakaret etmek)

kırıkkale'nin piknik mekanı beldelerinden ahılılı'*dır. (bakmayınız: ahılı) yönlendirmişler amirim!..