şükela:  tümü | bugün
 • kendisi youtube'a oyun videolarını yükleyen bir insan.

  yanılmıyorsam bir facebook grubu vardı oyunları seviyoruz adında ama sürekli kapanıp duruyordu. bayağı da bir üyesi vardı.

  linkini de atalım da tam olsun : buyrun efendim
 • kendisi tam olarak şöyle bir şeydir;

  http://new4.fjcdn.com/…66ca15ef79b14de3f0b3b19c.png
 • shakira'nın bir parçaşında geçiyor bu söz;

  dum dum tak, oğuz sasi como los que tienes tú.
 • http://www.youtube.com/watch?v=vgrnw1tjgdq

  1:15 - 1: 21 arasında görülüyor ki ilk helikoptere sıktığı anda tam 1:20de falan auto aim ikinci helikoptere kendisi odaklanıyor.

  bunlarda oyuncuysa biz ölek.
 • şöyle kafa siken bir sitesi var.

  http://www.oyunlariseviyoruz.net/

  kafa siken hile kullanan bir insana yakışan şekilde.
 • http://www.youtube.com/watch?v=7bzprr8kv8i

  kendisi hakkında derleme olarak hazırlanan bir videosu mevcut olan kişi.

  sitesinden de vip üyelik satan insan. *
 • yıllarını bu işe veren bildiğim en iyi oyuncu.bazı eleştirmenler adama hileci filan demiş muhtemelen velet kanallarının velet küfürlerini dinliyordur bunlar.
 • oğuz sasi kimdir? oğuz sasi 33 yaşında olup youtube da oyun kanalı vardır.(https://www.youtube.com/user/oguzsasi/featured) oğuz sasi oyun sektöründe türkiyedeki oyun severlere bilinçlendirmek için http://www.oyunlariseviyoruz.net/ i kurup , günde 5 saat canlı yayın ile playstationda oyun oynayan muhteşem bir insandır. bundan 4 sene önce playstation 3 ün cd tanımama videosu ile youtube hayatına başlayan ardında gta4 katliam videoları ile ün kazanan. bu da yetmedi diyerek gerçek haytındaki iş hayatını sonlandırıp kadıköy hasanpaşa da ofis açıp 80 bin tl civarında isim hakkı almış oyun seven bir insandır. bu ofis te yaptıgı canlı yayında oyun oynayarak bizi bilgilendiren ve eğlendiren birisidir. başlarda komiklik ve espri olsun diye yaptığı komiklikleri, ahlaksızca ve şerefsizce lakap takan veledler yüzünden malasef adı çıkmış internet ortamında alay konusu olmuştur. yaptıgı komiklikleri anlamayan gerizekalılar niye oğuz sasiye böyle lakaplar takmıştır? niyemi, çünkü oğuz sasi veledlerin sevdiği oyunları oynamaz . niyemi oynamaz? çünkü zaten o oyunlar oyun özellkleri ve benzeri şeyleri diğer oyunlardan daha iyi değildir. oynadıgı oyunlar gerçekten kaliteli ve beceri isiteyen oyunlardaır. veledlerin sevdiği minecraft gibi dandik oyunları sevmez gta4 manyagı olan bir adam gta5 i sevmiyor ve eleştriyorsa bir mantık vardır ama onlar anlamaz. ayda 3 bin tl ofise para harcayan sırf bizim için yapan bir insandır. söyleyin şimdi bu adam mükemmel biri değilmidir. helal lao. :d
 • türkiye'deki oyunculuğa şirketlerden çok daha fazla değer vermiştir.
 • soyadı enteresan kimse. bu kişiyle ilgili anım şöyledir.
  üniversite yurdunda sınav öncesi youtube gezinmesi yapıyordum. videodan videoya akıp günümü gün ediyordum. aşağı doğru scroll ederken bir anda yan komşumuzun oğluna benzer bir tip bilinç altım tarafından fark edildi. hemen yukarı scroll yapıp videoya tıkladım. evet işte oydu! oğuz sasi yıllardır asansörde karşılaştığım apartmanımızın 'kuul' takılan abisi. oyunlarla ilgili bir youtube kanalı açmış. gerzek ve cırtlak bir şekilde höykürüyordu. işi gücü tamamen bırakıp elli dakkalık videolarından bir tane izlemeye koyuldum. asansörde, sokakta inanılmaz ciddi takılan o adam gelmiş laptopumda şebeklik yapıyordu. gerçekten çok şaşırdım. bu sırada video devam ediyordu, evet bu da olmuştu adam 2,5 litrelik kolayı diktikten sonra osurmuştu. bir andan gülüp bir andan başkası adına utanıyor, annesini babasını düşünüp biz mahallenin çocuklarına top oynarken sessiz olmamız için bağırdığını, oğlunun öss'ye çalıştığını söylediğini anımsıyordum. dünyanın küçüklüğüne şaşırıp en sonunda sınava çalışmaya dönmüştüm.

  bir de bu adamın oyunları seviyoruz gibi bir sitesi var. css html faciası girmeyin gözünüz yanar.