şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisi youtube'a oyun videolarını yükleyen bir insan.

  yanılmıyorsam bir facebook grubu vardı oyunları seviyoruz adında ama sürekli kapanıp duruyordu. bayağı da bir üyesi vardı.

  linkini de atalım da tam olsun : buyrun efendim
 • kendisi tam olarak şöyle bir şeydir;

  http://new4.fjcdn.com/…66ca15ef79b14de3f0b3b19c.png
 • shakira'nın bir parçaşında geçiyor bu söz;

  dum dum tak, oğuz sasi como los que tienes tú.
 • http://www.youtube.com/watch?v=vgrnw1tjgdq

  1:15 - 1: 21 arasında görülüyor ki ilk helikoptere sıktığı anda tam 1:20de falan auto aim ikinci helikoptere kendisi odaklanıyor.

  bunlarda oyuncuysa biz ölek.
 • şöyle kafa siken bir sitesi var.

  http://www.oyunlariseviyoruz.net/

  kafa siken hile kullanan bir insana yakışan şekilde.
 • http://www.youtube.com/watch?v=7bzprr8kv8i

  kendisi hakkında derleme olarak hazırlanan bir videosu mevcut olan kişi.

  sitesinden de vip üyelik satan insan. *
 • kendisi 2012 yılında facebook da açtığı oyunları seviyoruz grubuyla ünlendi. daha önce oyunları seviyoruz adında bir internet sitesi açtı fakat siteyi düzgün yapmaması üzerine site bozuk çalışıyordu. oğuz sasi'nin sponsoru da olmayınca artık uğraşmaktan gücü kalmadı ve siteyi kapattı.

  edit 3: artık özel mesaj atıp durmayın. kendisi bu videoda gösterildiği gibi grafik tasarım mezunuymuş ve 2. üniversite olarak da iç mimarlık bölümünü bitirmiş. ayrıca hakkında 2005 yılında girilen bir entry de #7071311 mevcut.
 • türkiye'deki oyunculuğa şirketlerden çok daha fazla değer vermiştir.
 • soyadı enteresan kimse. bu kişiyle ilgili anım şöyledir.
  üniversite yurdunda sınav öncesi youtube gezinmesi yapıyordum. videodan videoya akıp günümü gün ediyordum. aşağı doğru scroll ederken bir anda yan komşumuzun oğluna benzer bir tip bilinç altım tarafından fark edildi. hemen yukarı scroll yapıp videoya tıkladım. evet işte oydu! oğuz sasi yıllardır asansörde karşılaştığım apartmanımızın 'kuul' takılan abisi. oyunlarla ilgili bir youtube kanalı açmış. gerzek ve cırtlak bir şekilde höykürüyordu. işi gücü tamamen bırakıp elli dakkalık videolarından bir tane izlemeye koyuldum. asansörde, sokakta inanılmaz ciddi takılan o adam gelmiş laptopumda şebeklik yapıyordu. gerçekten çok şaşırdım. bu sırada video devam ediyordu, evet bu da olmuştu adam 2,5 litrelik kolayı diktikten sonra osurmuştu. bir andan gülüp bir andan başkası adına utanıyor, annesini babasını düşünüp biz mahallenin çocuklarına top oynarken sessiz olmamız için bağırdığını, oğlunun öss'ye çalıştığını söylediğini anımsıyordum. dünyanın küçüklüğüne şaşırıp en sonunda sınava çalışmaya dönmüştüm.

  bir de bu adamın oyunları seviyoruz gibi bir sitesi var. css html faciası girmeyin gözünüz yanar.
 • gerçek bir maymun, küfredip,bağıran çağıran bir tip. gerçi maymun demek maymunlara hakaret olur, çünkü bu çok ahlaksız bir tip.