şükela:  tümü | bugün
 • kendisi youtube'a oyun videolarını yükleyen bir insan.

  yanılmıyorsam bir facebook grubu vardı oyunları seviyoruz adında ama sürekli kapanıp duruyordu. bayağı da bir üyesi vardı.

  linkini de atalım da tam olsun : buyrun efendim
 • kendisi tam olarak şöyle bir şeydir;

  http://new4.fjcdn.com/…66ca15ef79b14de3f0b3b19c.png
 • shakira'nın bir parçaşında geçiyor bu söz;

  dum dum tak, oğuz sasi como los que tienes tú.
 • http://www.youtube.com/watch?v=vgrnw1tjgdq

  1:15 - 1: 21 arasında görülüyor ki ilk helikoptere sıktığı anda tam 1:20de falan auto aim ikinci helikoptere kendisi odaklanıyor.

  bunlarda oyuncuysa biz ölek.
 • şöyle kafa siken bir sitesi var.

  http://www.oyunlariseviyoruz.net/

  kafa siken hile kullanan bir insana yakışan şekilde.
 • http://www.youtube.com/watch?v=7bzprr8kv8i

  kendisi hakkında derleme olarak hazırlanan bir videosu mevcut olan kişi.

  sitesinden de vip üyelik satan insan. *
 • türkiye'deki oyunculuğa şirketlerden çok daha fazla değer vermiştir.
 • soyadı enteresan kimse. bu kişiyle ilgili anım şöyledir.
  üniversite yurdunda sınav öncesi youtube gezinmesi yapıyordum. videodan videoya akıp günümü gün ediyordum. aşağı doğru scroll ederken bir anda yan komşumuzun oğluna benzer bir tip bilinç altım tarafından fark edildi. hemen yukarı scroll yapıp videoya tıkladım. evet işte oydu! oğuz sasi yıllardır asansörde karşılaştığım apartmanımızın 'kuul' takılan abisi. oyunlarla ilgili bir youtube kanalı açmış. gerzek ve cırtlak bir şekilde höykürüyordu. işi gücü tamamen bırakıp elli dakkalık videolarından bir tane izlemeye koyuldum. asansörde, sokakta inanılmaz ciddi takılan o adam gelmiş laptopumda şebeklik yapıyordu. gerçekten çok şaşırdım. bu sırada video devam ediyordu, evet bu da olmuştu adam 2,5 litrelik kolayı diktikten sonra osurmuştu. bir andan gülüp bir andan başkası adına utanıyor, annesini babasını düşünüp biz mahallenin çocuklarına top oynarken sessiz olmamız için bağırdığını, oğlunun öss'ye çalıştığını söylediğini anımsıyordum. dünyanın küçüklüğüne şaşırıp en sonunda sınava çalışmaya dönmüştüm.

  bir de bu adamın oyunları seviyoruz gibi bir sitesi var. css html faciası girmeyin gözünüz yanar.
 • gerçek bir maymun, küfredip,bağıran çağıran bir tip. gerçi maymun demek maymunlara hakaret olur, çünkü bu çok ahlaksız bir tip.
 • bu adamın kim olduğunu geçen gün youtube'da önerilen videolarda gördüğümde hatırladım.

  anımsayan olur mu bilemiyorum ama bir dönem electronic gaming monthly türkiyede yayın yapıyordu. onun bir forumu vardı. bu eleman oralarda takılıyordu. sonra kendi forumunu açtı. egm dergisi kapanınca forum da kapandı ve millet bunun forumuna gitti.

  eleman o zamanlarda bile garip garip işlerin peşindeydi. foruma ea, ubisoft vs. gibi büyük firmaların sorumlularının geleceğini iddia ediyordu. hatta onlara özel konu açmıştı. ea'in hq'nın fotoğrafı vardı hatta konuda.*

  bir ara paralı üyelik sistemini getirmeye çalıştı. muhtemelen php bilgisi 0 olduğundan beceremedi tabii. forum smf'du, tema bile defaulttu zaten.*

  sonra da askere gitti zaten. sonra forum öldü. bende geçenlerde youtube'da gördüğümde jeton düştü. elveda youtube videosunu izledim. orada kötülediği youtuber tipi ta kendisidir. 2007 yılında günlük 10 kişinin ancak girdiği bir forumda bile premium hesap satmayı düşünen adam her şeyi yapar.