şükela:  tümü | bugün
 • kendisi youtube'a oyun videolarını yükleyen bir insan.

  yanılmıyorsam bir facebook grubu vardı oyunları seviyoruz adında ama sürekli kapanıp duruyordu. bayağı da bir üyesi vardı.

  linkini de atalım da tam olsun : buyrun efendim
 • kendisi tam olarak şöyle bir şeydir;

  http://new4.fjcdn.com/…66ca15ef79b14de3f0b3b19c.png
 • shakira'nın bir parçaşında geçiyor bu söz;

  dum dum tak, oğuz sasi como los que tienes tú.
 • http://www.youtube.com/watch?v=vgrnw1tjgdq

  1:15 - 1: 21 arasında görülüyor ki ilk helikoptere sıktığı anda tam 1:20de falan auto aim ikinci helikoptere kendisi odaklanıyor.

  bunlarda oyuncuysa biz ölek.
 • şöyle kafa siken bir sitesi var.

  http://www.oyunlariseviyoruz.net/

  kafa siken hile kullanan bir insana yakışan şekilde.
 • http://www.youtube.com/watch?v=7bzprr8kv8i

  kendisi hakkında derleme olarak hazırlanan bir videosu mevcut olan kişi.

  sitesinden de vip üyelik satan insan. *
 • yıllarını bu işe veren bildiğim en iyi oyuncu.bazı eleştirmenler adama hileci filan demiş muhtemelen velet kanallarının velet küfürlerini dinliyordur bunlar.
 • oğuz sasi kimdir? oğuz sasi 33 yaşında olup youtube da oyun kanalı vardır.(https://www.youtube.com/user/oguzsasi/featured) oğuz sasi oyun sektöründe türkiyedeki oyun severlere bilinçlendirmek için http://www.oyunlariseviyoruz.net/ i kurup , günde 5 saat canlı yayın ile playstationda oyun oynayan muhteşem bir insandır. bundan 4 sene önce playstation 3 ün cd tanımama videosu ile youtube hayatına başlayan ardında gta4 katliam videoları ile ün kazanan. bu da yetmedi diyerek gerçek haytındaki iş hayatını sonlandırıp kadıköy hasanpaşa da ofis açıp 80 bin tl civarında isim hakkı almış oyun seven bir insandır. bu ofis te yaptıgı canlı yayında oyun oynayarak bizi bilgilendiren ve eğlendiren birisidir. başlarda komiklik ve espri olsun diye yaptığı komiklikleri, ahlaksızca ve şerefsizce lakap takan veledler yüzünden malasef adı çıkmış internet ortamında alay konusu olmuştur. yaptıgı komiklikleri anlamayan gerizekalılar niye oğuz sasiye böyle lakaplar takmıştır? niyemi, çünkü oğuz sasi veledlerin sevdiği oyunları oynamaz . niyemi oynamaz? çünkü zaten o oyunlar oyun özellkleri ve benzeri şeyleri diğer oyunlardan daha iyi değildir. oynadıgı oyunlar gerçekten kaliteli ve beceri isiteyen oyunlardaır. veledlerin sevdiği minecraft gibi dandik oyunları sevmez gta4 manyagı olan bir adam gta5 i sevmiyor ve eleştriyorsa bir mantık vardır ama onlar anlamaz. ayda 3 bin tl ofise para harcayan sırf bizim için yapan bir insandır. söyleyin şimdi bu adam mükemmel biri değilmidir. helal lao. :d
 • daha önce oyunları seviyoruz adında bir web sitesi vardı fakat siteyi yapanların iflas etmesi üzerine zaten siteyi yapanlarda kodlamayı kötü yapınca paneller v.s düzgün çalışmıyordu oğuz sasinin sponsoru da olmayınca artık uğraşmaktan gücü kalmadı ve siteyi kapattı. daha sonra grup açtı fakat bazı sorunlardan dolayı oda yine kapandı. kendisini bir buçuk yıldır takip ediyorum.

  edit: imla hatası

  edit 2: artık takip etmiyorum ve yıllar sonra burayı son kez editliyorum. kendisi amerikan ordusunda silah mühendisidir. bu şahsı takip edenler 15 temmuz 2016 günü instagram'dan ne paylaştığını görmüştür.
 • türkiye'deki oyunculuğa şirketlerden çok daha fazla değer vermiştir.