şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: oguz aral)
  (bkz: tekin aral)
 • iletişim yayınları'ndan çıkmış eski yunan tarihi isimli bol detaylı, açıklayıcı bir kitabı olan sevilen hoca
 • muhtemelen kendisini yazarak çok iyi ifade eden bir insan, şöyle ki; 1. sınıf öğrencilerine kitabımı alın derse gelmenize gerek yok, direk vizeye finale gelin demiştir, bir de vize ve finalde de test yaparak kitabın anlaşılıp anlaşılmadığına kanaat getirir ki bu da pedagoji konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösterir kanımca*. tabii eskiçağ ve nümizmatik mevzlarında otoritedir o da ayrı.
 • neden bu kadar uyduruk kitaplar yazdığına anlam veremediğim.
 • (bkz: #30413838)
 • cumartesi günkü gezi eylemleri sonrasında, rumeli han tarafından tarlabaşına doğru evi istikametinde giderken polis tarafından göz altına alınan itü fizik mühendisliği öğrencisi.

  kendisinin sorgusu sırasında gözaltında tutulma gerekçesi elinde baret var diye gerçekleşmiş mahkemenin de pazar günkü kararı sonrası 8 kişi ile beraber halkı isyane teşvik, hükümeti yıkıcı propaganda gerekçesi ile tutuklanmıştır.

  nasıl bir polis ve akp faşizmi yaşanıyor ki bir öğrenciyi protesto hakkını kullanırken etrafa zarar vermemiş, sadece gösteri hakkını kullandıktan sonra polis şiddetinden ara sokaklardan evine doğru giderken elinde sadece baret var diye gözaltı kararı rahatça alınabiliyor? ellerinde pala ile dolanan, silah ile etraftaki insanların gözüne korku ve dehşet salan magandalar ellerini kollarını sallaya sallaya etrafta dolanmaya devam ederken, bir öğrenci elinde baret var diye gözaltına alınıp tutuklanabiliyor. sözün bittiği nokta, daha gelmedi elbet ama bu son damla.
 • hakkında açılan facebook sayfası;

  https://www.facebook.com/…rluk?directed_target_id=0

  unutmayın! bu çocuk gösteriler sonrası hiç bir taşkınlık göstermemişken sadece elinde baret var diye gözaltına alınmış ve halkı isyana teşvik, hükümeti yıkıcı propaganda gerekçesi ile tutuklanmıştır.
 • memleketin ne hale geldiğini biliyoruz ancak oğuz tekin bu olanlara sessiz kalmamamız gerektiğini gösteren bir örnek.

  şimdi susarsak anlatılan hikayelerdeki gibi sıra bize geldiğinde konuşacak kimse kalmayacak.

  #oğuztekineözgürlük
  twitter
  facebook
  imza kampanyası
 • siyasi görüşü ne olursa olsun bütün yazarların desteklemesi gereken arkadaşımdır. çünkü kendisi hiçbir siyasi parti ya da örgüt için değil, ki hiçbirine de üye değildir, doğa için oradaydı ve kendini korumak gibi en ilkel ihtiyaçlarından birini gideriyordu toz maskesi ve baretiyle. adaletin daha geç olmadan yerini bulması için

  #oğuztekineözgürlük

  imza kampanyası

hesabın var mı? giriş yap