şükela:  tümü | bugün
  • şu anda konyaspor forması giyen, 1979 doğumlu kaleci. konya'dan önce ankaragücü ve elazığspor'da oynamıştı. kendisini izleme şansı bulduğum maçlarda üstün bir performans gösterdiğini söyleyemem. bence vasat bir kaleci. zaten bu sezon kaleyi trabzon'dan alınan jefferson'a kaptırmıştı fakat ilk yarının son maçlarında yeniden kaleyi devraldı.
  • bugun oynanan 7 mart 2009 trabzonspor konyaspor maci nda cok ust duzey bir performans gosteren kaleci.
  • ben diyeyim gianluigi buffon sen de petr cech, kariyerinde böyle bir gün daha yaşamamıştır, aşkolsun sana çocuk....
  • 7 mart 2009 trabzonspor konyaspor maci nda kaleye etten duvar ören konyaspor kalecisi.işin asıl ilginç yanı bu şahsiyetin trabzonlu oluşu ve işinin vermiş olduğu profesyonelliği duygularına karıştırmamış onurlu bir insan oluşudur..ne diyelim helal olsun.
  • turkcell süperlig'de jefferson de oliveira galvao ile birlikte en zayıf halka konumundaki kalecidir. ikisinin de aynı takımda olması da konyaspor adına bir şanssızlıktır.

amma velakin bu kaleci süper lig'de bu sezon kaleci performansı konusunda ilk 10'a girecek bir maç çıkarmıştır geçen haftasonu trabzonspor'a karşı. yalnız bu durum bu arkadaşın kötü bir kaleci olduğu gerçeğini kesinlikle değiştirmez. zaten aslında hikmet, onun o maçtaki performansında değil, trabzonspor'un bu konudaki cenabetliğindedir. trabzonspor'a karşı oynayan kaleciler içerisinde benim gördüğüm en rezili taa 3-4 sene önceki bir maçta kaleyi koruyan zdravko zdravkov'dur. onun dışında trabzosnpor'un karşısındaki kaleciler ilgili maçların haberlerindeki yıldız tablosunda 10 üzerinden en düşük 7 almıştır.

şimdi gel gelelim oğuzhan'ın bugünkü açıklamalarına. oğuzhan, yine belirttiğim gibi bence kendisiyle değil trabzonspor ile alakalı bir durum sonucu, bir de olacak ya işte, fatih terim'in canlı olarak tribünden seyrettiği bir maçta gösetrdiği bu performans sonucu "milli takıma çağrılmayı bekliyorum" demiş. evet kesinlikle her oyuncu bu hedef doğrultusunda performansını yükseltmeye çabalar, çabalamalı da zaten ancak ancak oğuzhan'ı bir sonraki maçta da izlesin milli takım yetkilileri, kararı ondan sonra versin.

değerli oğuzhan arkadaşım, bu sefer rakip forvetler üstüne değil de köşelere doğru çalışır da durumunu bir kez daha gözden geçirirsin diyorum sana naçizane düşüncelerim olarak. kesinlikle bizim maçta çok güzel oynadın; niye oynadın, golleri peynir ekmek gibi yeseydin gibisinden bir beklenti içine girmem, giremem de ancak senin gibi nice kaleciler böyle bir maçtan sonra "süperim la ben" deyip hemen akabindeki karşılaşmada oscarlık bir "peşpeşe gol yiyen kalecinin sikerim hayatı oturuşu" performansı sergilemiştir. bu yüzden aman diyeyim, sindire sindire çık o yolu.
  • 2009 - 2010 futbol sezonu'nda istanbul büyükşehir belediyespor forması giyecektir
  • zamanında daniel güiza'dan öyle bir gol yemişti ki bu kaleci, hala unutamıyordur herhalde.

2. gole dikkat.

http://www.youtube.com/watch?v=magjark81-m
  • bir ara 1982 doğumlu olmasına rağmen 84 numaralı formayı tercih edip büyük olsun seneye de giyerim mantığında olan hakan arıkan'dan etkilendi ve ankara doğumlu olmasına rağmen 61 numaralı forması ile kendisine trabzonu havası veriyor. bence facia trabzonspor sezonundan sonra bırak 61 numara giymeyi, 61. dakikada uzaya çıkasa bile jubilesini trabzon'da yapma ihtimali yok. acı ama gerçek.
  • çok ucuz yırtmış kalecidir.

1 mayıs 2011 fenerbahçe ibb maçı'nda ilk golde topu yobo'nun önüne tokatlamıştır
    hadi itiraf et şimdi...

oğuzhan'ın sırt numarası 61 değil de geriye kalan 98 sayıdan herhangi biri olsa bu başlığın yanında 3 haneli sayıları bile görmemiz işten bile değildi...
  • tutacağı bir topu yobo nun önüne yuvarlayıp gole sebebiyet vermiş kaleci. abdullah avcı bizzat kendisi söyledi. kariyerindeki en iyi maç trabzon da oynanan ve konyaspor un galibiyeti ile sonuçlanan maçtır.