şükela:  tümü | bugün
  • 12 aralık 2010 da, yani mayaların tahmin (ya da hesaplamalarının) iki yıl öncesinde yaşanılacak bir ay tutulması ile onun deyimiyle tanrısal, bizim deyimimizle doğa olaylarından (!) kaynaklanacak büyük bir insanlık sınavının insanoğlunu beklediğini yazmış (bkz: http://www.ntvmsnbc.com/id/25003751/) astroloji uzmanı imiş. kısaca astroloji biliminin, gök cisimlerinin canlı ve cansızlara etkisini inceleyen bilim dalının, doğaya zıt temsilcisi diyebiliriz.
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25101454/ yazdığına göre bizi baya boktan bir kaç ay beklemekte.
  • böyle bir şeyler sayıklıyor:

"konu: gökyüzünde ateş topları(sakarya düzce bolu dikkat etmeli)
    sakaryanin kuzeyi ile karasu itibariyle iki geceden beri gökyüzünde ilginç bir faliyet gözlenmekte foto analizleri gökyüzünde filo şeklinde dolaşan bu işiklarin ne oldugunu tespit edemedi deprem öncesi zaman zaman görülen ateş toplarindan olabilir temkinli olmakta fayda var
    bu görüntüler artarsa belli bir dönem sonra bölgede eş zamanlı deprem sel veya buna benzer doğa olayları olabiliyor"
  • ağustos 2010 için "sadece 1 - 11 ağustos arası, özellikle de 6 - 7 ağustos günleri kazalara dikkat edin. 21 ağustos’tan sonra doğada ve dünyada büyük değişimler olacak. " yorumu bana yaşadığım görünür mü görünmez mi meçhul olan kaza hakkında günlerdir aradığım cevabı vermiştir.

takdir ettim sizi.
  • "ok sevgili arkadaşlar kimse kizmasin 26 02 1954 doğum günü recep beyin ondaki satürn ay trinesinin üstüne birde plüto geliyor kimse tayyip beyden 6 yil secim filan alamaz buna göre yaşamak ve toplumsal uyumu bulmak zorundayiz"

"satürnü türkiyenin güneşi ile kavuşumda hemde akrepte retro kuzey dügümü yönetiyor satürnü mercury retro balık venüs destekliyor birde uranüs güney dügümü kavuşmuş gecin bu iş bitmiştir. tayyip bey cumhurbaşkanı ve devlet başkanı olacak tabi başkanlık sistemide gelecek"

" yıllarca politik astrolojiyle ugraştım böyle horoskop azdır bu güçte o satürnü yerinden edecek bir güç bulun geciniz ülkede minumum 2015 e kadar tek partiler sonra sistem degişir zaten 14 yıl başbakan olur sağlığı müsaid olursa tabiiii diyer tüm yorumlar hikayedir elimizdeki istatistik ne olacagını gösteriyor bu sebeble mücadele etme şansın yok ise uyumu yakalamaya çalışmalıyız unutmayın başka türkiye yok"

" öyle ilahi adaletde bu horoskopta satürn ün konumuna göre öyle kolay kolayda tecelli etmez plüto satürn ne demek inanılmaz bir güç ve karizma demek doğuştan efsunlu adam bu sebeble tayyip ve grubuyla iyi gecinmeken başka çare yoktur çünkü bu acı degerleri potansiyel filan degil gercek onun gelecegini yıllar önce ben söyledim sizlere şimdi hemen gitmeyeceginide söylüyorum ancak ilahi adalet"

demiş kişilik.
  • garip bir şekilde kendisine saygı duyduğum kişilik. astrolojiye bakışımı değiştirmiştir yazıları ile. astrologyanalyst sitesine 550 lirayı bayılacaktım son anda caydım.
  • kendisi bugün facebook sayfasında, beklenen istanbul depreminin 2015'e kadar olmayacağını, ondan sonraki bir kaç yıl içinde olacağını, deprem büyüklüğünün ise 7.7 olacağını yazdı.

cümleleri aynen kopyalıyorum:

"7.7 gibi adaların arkasından tekirdağ çanakkale hattı, 2015 e kadar rahat olun ondan sonraa ise uyumamak lazım."

daha önceki öngörülerini de yazmıştım bu başlık altına, du bakalım.
  • http://i269.photobucket.com/…ames/oguzhanceyhan.png

ayrıca seçimlerle ilgili öngörüsü 2007'deki gibi akp'nin yine aynı şekilde iktidar olacağına dairdir. puanlarını artıracağını söylemiştir. bunu da yazdım.
  • alfabenin sadece yarisini kullanarak konusan, sirin astrolog.
  • kendisi kova olduğu için, kova burcunu pek bir güzel anlatan astrolog.