• keçinin olmadığı yerdeki şarkıcı...
  • su an nerede, ne yapıyor, hiçbir fikrim yok ama başıma bir şey gelmeyecekse müziğini, tarzını, şarkılarını sevdiğim sanatçı. sanatçı dedim bak; niye dedim? adam bestekâr, güftekâr, tiyatro oyuncusu. daha ne olsun be sözlük. “ağlamadım diye sormadılar, beni iyi sanıyorlar”
  • şu anda 4000 km uzağımda dikiliyor olmasaydı da bu yazdıklarımı yazardım ; adammıdır değilmidir gerçekten hiç bilmiyorum , sesinin güzel bulmuyorum yüzünden banane ve kalbine yansıyanlar tamamen ilgi alanım dışında ..
  • şu an birilerinin bir yerlerinde dikilmesiyle hiç ilgisi yok ama saçlarını fönleyip 1 metre yükseltmese daha iyi görünecek kişi.
  • yıldız tilbe için yapılan yıldızlı şarkılar saygı albümünde çat kapı şarkısını muazzam seslendirmiş.
    albümün en iyilerinden, belki de en iyisi.
    özdemir müzik acil kliplendirin.
    albüm genel olarak çok iyi değil fakat oğuzhan yine farkını ortaya koymuş, yürüyedur güzel insan ve bozma kendini.
  • yıldız tilbe ile düet yapmalı mutlaka.
    hatta ve hatta kendisi bir başına yıldız tilbe özel albümü yapmalı, eski yıldız slowlarını oturup bir bir seslendirmeli.
  • şu an kimin arkasında dikiliyorsa dikilsin sesini, yorumunu sevmediğim şarkıcı. bu adama albüm yapıyorlarsa dinleyeni vardır tabi ki. ama ben almayayım.

ses analizi video

--- spoiler ---
    "inanılmaz burun, bu kadar net burun, fazla fazla burun..."
    --- spoiler ---
  • yeni takma protez saçıyla birlikte yeni hareketli yaz şarkısı takdir-i ilahi de hayırlı olsun.
  • yeni şarkısı takdir-i ilahi bugüne kadar çıkardığı en berbat şarkı olabilir. şarkının ne kendisi ne de klibi alıştığımız oğuzhan koç kalitesindedir. kim yönlendirdiyse kendisini, mümkünse bir daha kulak asmasın.

ancak ve ancak çat kapı‘ya klip çekerek örtebilir bu ayıbı artık. şarkı resmen ucuz popçu şarkısı olmuş.
    sağlık olsun.
  • dışarda bir cafede falan oturduğumda sesini duymak zorunda kalırsam şener şen koşuşuyla ortamdan kaçtığım ünlü.

ne sesine ne kendisine maruz kalmak istemediğim kişi.
hesabın var mı? giriş yap