şükela:  tümü | bugün
  • anlam veremedigim durum. yahu komedyensin zaten, unlusun yani. ne ihtiyacin var? hem etrafında kimse yok mu sesinin iğrenç olduğunu söyleyecek?
  • +1 imle katıldığım durum. o kadar ki , ne zaman radyoda bi şarkısı çalsa gülerek (aglanacak haline) eşlik ediyoruz.
  • hiç dostu olmadığının göstergesidir. olsaydı, biri çıkıp "yaa hacı sen napıyon?" derdi mutlaka.
  • bu herifi ilk şarkı söylerken gördüğümde, komiklikler falan yapıyorlar ya birkaç arkadaş, aynı öyle sandım. komikti de. ama gerçeği öğrenince hiç komik gelmedi. adam ciddi ciddi albüm çıkartıp konser falan veriyor. dinleyenleri var. garip. ben ciddiye zaten alamıyordum, şimdi hiç alamıyorum. hayatta başarılar.

edit: "demet akalın, murat boz, murat dalkılıç, irem derici şarkı söylemeyi hak ediyorsa pek tabiki oğuzhan koç'un şarkı söylemesinde bir sakınca yoktur." demiş altta biri. onlara kim hak ediyor dedi ki? *
  • cıyak cıyak eden şahsın benim popim var diye sesini güzel zannedip vızırdanma halidir. bizatihi boy 1.55 hava 1500 modu çekmeyen radyo frekansı gibi iç gıcıklayıcı bir ses.
  • yani sonuçta zevk ve renk söz konusu ama arkadaş şu adamın sesini nasıl kötü bulduğunuza hayret ediyorum cidden.

daha denk gelipte radyoda kanal değişmişliğim yoktur. inşallah güzel güzel şarkılarla yoluna devam eder.
  • demet akalın, murat boz, murat dalkılıç, irem derici şarkı söylemeyi hak ediyorsa pek tabiki oğuzhan koç'un şarkı söylemesinde bir sakınca yoktur.

sesi hoşunuza gitmeyebilir fakat söz yazabilen üretken bir delikanlı kendisi. destekleyin böyle gençleri. hayır sesiniz çok güzelse çıkın siz söyleyin bir de onu değerlendirelim.
  • seveni varsa söyleyebilir, buna da biz karışamayız zannımca. radyo da çıkınca kanal değiştirirsin olur biter. ben öyle yapıyorum şahsen.
  • standart üstü ses, çok çok üstü bestekar.
    doğru yaptığı eylemdir. söylesindir