• bişey rahatsız ediyor bu adamda (bkz: oğuzhan uğur) bile sempatik geliyor, bu adamın cıyak sesiyle şarkı söylemesini geçtim ekranda görünce bile kanal değiştiriyorum
  • anlam veremedigim durum. yahu komedyensin zaten, unlusun yani. ne ihtiyacin var? hem etrafında kimse yok mu sesinin iğrenç olduğunu söyleyecek?
  • ben kendisini ilk duyduğumda parodi yapıyor sanmıştım, sonra da bence millet sevince o da çaktırmadı devam etti. ileride itiraf edecek bunları.
  • hiç dostu olmadığının göstergesidir. olsaydı, biri çıkıp "yaa hacı sen napıyon?" derdi mutlaka.
  • liseli kızlar tarafından seviliyor olmasını fırsata çevirmesinden kaynaklanıyor. aslında sesi falan da güzel değil yani.
  • bir de elemanı yakışıklı diye iteliyorlar. çok garip gerçekten, ses yok , tip yok, espiri yeteneği yok, mimik hiç yok.

bu adam neden ünlü hakikaten?
  • bu herifi ilk şarkı söylerken gördüğümde, komiklikler falan yapıyorlar ya birkaç arkadaş, aynı öyle sandım. komikti de. ama gerçeği öğrenince hiç komik gelmedi. adam ciddi ciddi albüm çıkartıp konser falan veriyor. dinleyenleri var. garip. ben ciddiye zaten alamıyordum, şimdi hiç alamıyorum. hayatta başarılar.

edit: "demet akalın, murat boz, murat dalkılıç, irem derici şarkı söylemeyi hak ediyorsa pek tabiki oğuzhan koç'un şarkı söylemesinde bir sakınca yoktur." demiş altta biri. onlara kim hak ediyor dedi ki? *
  • oyunculukla ünlü olayım sonra kadife sesimle şarkı söylerim. arada da sikko filmler yaparım diye düşünmüş olacağındandır.
hesabın var mı? giriş yap