şükela:  tümü | bugün
3688 entry daha
  • oğuzhan'ı türkiye süper ligindeki diğer orta saha oyuncularından ayıran en önemli özelliklerinden biri öncelikli olarak dikine oynamayı düşünmesi ve pas alışverişine dayalı oyun mentalitesi.

bu özelliğini de geçen hafta oynanan kasımpaşa maçının ilk dakikalarında da abubakar ile yapmış olduğu seri verkaçlar ile beraber birkez daha göstermiş oldu.

her oyuncu gibi birtakım eksikliklerine rağmen şu anda beşiktaş kadrosu göz önüne alındığı zaman beşiktaş için en önemli oyuncuların başında geldiği aşikar. buna rağmen ederi olan miktar verilmesi halinde hem beşiktaş hem de oğuzhan'ın kendisi için doğru olanın transferine izin verilmesi olduğunu düşünüyorum.
  • 30 milyon euroymuş. kante ile karşılaştırmış.

ulan sizin yüzünüzden adımız tinerciye çıktı.

edit: bu entry'nin ''mal'' gibi kalmasının sebebi akıl yoksunu -maalesef aynı takımı tuttuğum- bir beşiktaş taraftarının oğuzhan'ın en az 30 milyon euroya satılması gerektiğini söylediği ve kante ile karşılaştırdığı entry'sini silmesi sonucudur.

belli ki saçma konuştuğunu anlamış ve silmek zorunda kalmış.
  • şu an misak-ı milli sınırları içerisindeki hangi takıma sorsan kapış kapış alıp ilk 11 oynatacağı, son 2 sezonun şampiyonunun değişmez oyuncusudur. bonservisi üzerinden geyik yapılması gayet doğal yani.
  • bonservisi 130 milyon euro dur messiye o kadar istiyor barça ,daha ucuza satılmamalıdır.
  • bonservisini sikeyim. ne verilirse verilsin avrupa nın top 5 takımından bir teklif gelmediği sürece (ozzy nin kalsa bile kafasının gideceği, kendisine kariyer hedefi koyduğu kulüpler) satılmaması gerekir. beşiktaş ffp varken ozzy i ikame edecek adam bulamaz. bulamaz demek çok kesin belki yanlış, bulması çok zor diyelim. ya da bulmadan göndermemesi gerek. hah en doğrusu bu oldu.

ozzy nin 2 sezondur yaptığı (toplam 70-80 maç) işi tolgay daha 5 maçta bile yapamadı. (kendisini sürekli tolgay la kıyaslayanlar olduğu için söylüyorum) ya da aynı bölgede gökhan inler tek bir maç dahi yapamadı. bu yüzden tatavayı bırakın.

bu çocuk an itibariyle türkiye liginde forma giyen en değerli türk pasoportlu oyuncu, 2 sezondur ayrı ayrı takımları şampiyon yapıyor. (15/16 da düzenli ilk 11'in 6-7 oyuncusu 16/17 sezonunda değişti. değişmeyen tek şey orta sahada ozzy ile birlikte atiba ydı). melo köpeğine hak ettiği kartı verdirdiğinden dolayı kendisine uyuz olan meczup gs lı bir kaç troll ve bjk lıymış gibi gözüken whatdreamsnevercome nickli sub trollün burada 3 gr olmayan akıllarıyla algı kasmasını bu yüzden hayretler içerisinde izliyorum. insanların aklına hakaret etmek bu kadar basit olmamalı.
  • top 5.

allah akıl fikir versin dedirten bjk'lı top 5'lik olmayan top tepici.

manyak mısınız la? top 5 he mi?
  • renkli kardeşler hakkında sallayadursun, şu anki piyasa değeri en az 45-50 milyon euro'dur.
    günümüz futbolunda artık çok iyi para ediyor iki yönlü ayakları muhteşem orta sahalar.

ben chelsea veya manu diyorum açıkçası. chelsea fabregas'ı elden çıkarıp oğuzhan'ı almak isteyecektir. pogba oğuzhan ikilisi de birbirlerinin açığını kapatan ikili, o yüzden manu da olabilir.

fikret başkanın pazarlığı kesinlikle 55'lerden başlatması lazım. gönül ister ki kalsın ama böyle starları takımda tutmak çok zor maalesef.
  • renkli kardeşler hakkında sallayadursun, şu anki piyasa değeri en az 145-150 milyon euro'dur.

uzay futbolu oynayan bir takımı bırakıp 2.sınıf avrupa kulüplerine gideceğine ise ihtimal vermiyorum.
  • dombili, koca götlü arda'nın geldiği yerleri görünce kendisinin chelsea, united gibi bir takıma en az 20-30 milyona gitmesi gerekir diye düşünüyorum nacizane... de jong'a, tolga ciğerci'ye milyon euro veren, memeli ozan tufan'a 7 milyon verenler de başlığından siktir olup gitmeli bence... amerika mls ligi denen dandik ligi bile izlerim geçtim premier lig, la liga, serie a yı filan... şu an oğuzhan gibi oyunu dikine oynayan, direkt karşı kaleyi düşünen, topu ayağına alır almaz gol pozisyonuna girebilecek takım arkadaşını arayan adam hele bu yaşlarda o kadar az ki anlatamam... bazen en sıkı takımların maçlarını izlerken bile öylesine ummadığım adam ummadığım pozisyonda yana veya geriye oynuyor ki direkt maçı kapatasım geliyor sinirden... oğuzhan iyidir... kendini küçümseyen ise dombilidir... ne küçümsenecek ne de star ilan edilecek bir futbolcumuzdur ama şu anki futbol piyasasında ederi bellidir... gömdürmeyiz... gülesi gelen de siktirsin gitsin ozanlı topallı veya de jonglu selçuklu orta sahasına bakıp gülsün... gerçi onlara bakıp gülünmez anca ağlanır... oğuzhan'ı da 7-8 milyona kapatmaya çalışacak united siktirsin gitsin fellaini filan baksın kendine veya içi geçmiş juan mata'lara milyon dolar bayılsın, on maçından biri 2,5 üst bitsin dokuzu 2,5 alt bitsin... çok da fifi... biraz kendi futbolcunuza güvenin, şu premier ligde ne beş para etmez orta sahalara ne milyonlar saçılıyor yıllardır, bizim oğuzhanımıza gelince oovvv... oğuzhan 20 milyon etmezmiş... eder kardeşim eder... vermezlerse de beşiktaş'ta kalır, problem yok... beşiktaş'ı şampiyonlar ligine yakıştırmayan, oğuzhan'ı bize bedava kaptıran arsene wenger kafasını az vurmadı sonradan... gelmişler oğuzhan kötülüyorlar... hoşt ulan... bir de yıldız sayısına şampiyonluk sayısına derbi istaristiklerine bakıp biz büyüğüz siz küçüksünüz diyen adamlar bunlar... düşünün artık... sizin ruhunuz küçük, yirmi yıldızın olsa armanın üzerinde ne fayda
  • kendisine biçilen değerleri gördükçe gülesim geliyor. 150 milyon euro diyenler var. hele hele 50 milyon euro diyen sikkolar olmuş.

kuzunun kurdu siktiği çetrefilli endüstriyel futbol piyasasında kendisinin değeri en az 350 milyon euro'dur. aksini iddia eden kavattır, ibnedir.
83 entry daha