şükela:  tümü | bugün soru sor
3266 entry daha
  • sene sonunda acil olarak postalanması gereken topçu. ölmüş ağlayanı yok.
  • anavatanın tartışmasız en iyi türk futbolcusu.
  • kaptırdığı her top pozisyon olarak dönüyor. 4 mü oldu 5 mi sayamadım bu gece.
  • bu adam aleni sekilde senol gunes tarafindan kayirilmaktadir. sezon basindan beri bu futbolla ilk 11 tercihi hep kendisi olduysa baska aciklamasi yok. buna verdigin sansin 50'de 1'ini gokhan ınler'e niye vermedin diye sormazlar mi senol hoca?
  • 19 şubat 2017 beşiktaş akhisar belediyespor maçında 90 dakika biz beşiktaşlılar'ı kanser etmiş kaptan.

çok kötü ama gerçekten çok kötü ve takımın tüm enerjisini tüketen bir performansla oynadı. bir insan hiç mi çaba sarfetmez, hiç mi zorlamaz, hiç mi umursamaz. takım atağa çıkarken top kaptırıp, kaptırdığı topa koşmak yerine salak saçma hareketler yapması beni çıldırttı.

3-1 kazanılmış bir maçtan sonra bunları yazıyorum, akhisar gibi ligin en berbat takımını tabi yenecektik, oğuzhan'a rağmen.

resmen alarm veriyor bu çocuk, önlem alınması şart.
  • rakipleri gökhan inler ve tolgay arslan olduğu sürece oğuzhan oynar. kandırmayın kendinizi. şenol güneş kimsenin meraklısı değil. oğuzhan'ın iyisini alırsan onu oynatır.

gökhan inler'e niye şans vermemişmiş. çünkü gökhan inler oynadığında topla oynama oranımız %5 aşağı düşüyor. adamın uzun pas dışında hiçbir özelliği yok.
  • küçük maçların yıldızı büyük maçların çöpü
  • takım kaptanlığına hiç yakıştıramadığım oyuncumuz.
    çok sevdiğim olcay şahan giderken seneye on numara olmalı demişti hakkında. ama yanılmıştı. seneye bence formamızı dahi giymemeli.
  • bugün top kayiplarina ragmen harika bir mac oynadi.
    pas istasyonu olmak başka bisey bütün gözlerin onu aramasi baska bisey. quaresma disinda herkes bu adami ariyor ve en son istatistik görüldügünde 120 kez topla bulusmustu muhtemelen 130-140 arasi topla bulusmustur.
    bu adama bugun kötü oynadi denmesinin sebebi cok fazla kendini ileri atmamis olmasi. oyun kurma işini quaresma ve taliscaya birakti. top kayiplarini azaltip yine gecen seneki seviyesine ulasabilir.
  • atiba başlığında da yazmıştım buraya da yazıyorum. bu takımın kaptanı atiba'dan başka kimse olmamalı. ozzy ikinci kaptan bile olamaz o derece.
3915 entry daha