4032 entry daha
  • gömülecek bir tarafı yoktur. kıymetlidir.
  • çok iyi olması beklenen, ancak mevcuttan daha da iyi olamayacak olan iyi bir futbolcu.
  • gerçekten su yorumlara ilişmeden yazmam gerekeni yazacağım. porto macında şiir gibi oynamıştır. topun beşiktaş'ta olduğu anlarda, oyunun sıkıştığı her yere yanaşıp topu rahatlatmıştır ve bunu geriye doğru oynayarak yapmamıştır. tüm hücumlarda da top ayağından çıktıktan sonra hücuma sayıca ve pas opsiyonu olarak destek vermiş, orta sahada da ikili mücadeleleri kazanmış, adam kovalamıştır.

bu adam benim kardeşim değil kuzenim değil arkadaşım değil. yani, ben sizin izleyeceğiniz futbolu sikeyim.
  • kapasitesi belli olan oyuncu. zaman zaman güzel oynayınca beklenti artıyor ama malzeme belli. kendisini hic geliştirmedi. ne on numara, ne kaptanlığın ağırlığını kaldırabiliyor.
  • kafayı sikmek üzereyim. oğuzhan'a porto maçında kötü diyenler var. millet delirmiş.
  • ikili mücadelelerde ayakta kalma başarısı gerçekten çok yükseldi. oyun vizyonu ve pas perspektifi hala dünya çapında. fiziki kalitesini arttırdığında çok daha büyük fark yaratacak diyordum. gerçekten fark yaratmaya başladı.

değerini bilmek gerek. bu özelliklerin yarısına sahip bu yaşta futbolculara 20-30 milyon euro bonservis veriyorlar.

kulübün kapısından yetenekli ama tutunamamış bir genç futbolcu olarak girip 5 yılda kaptan olup 10 numarayı sırtına geçirdiği ve her an üzerine koyarak geldiği bugünleri görmek büyük keyif benim için.
3160 entry daha
hesabın var mı? giriş yap