şükela:  tümü | bugün
4598 entry daha
 • gömülecek bir tarafı yoktur. kıymetlidir.
 • çok iyi olması beklenen, ancak mevcuttan daha da iyi olamayacak olan iyi bir futbolcu.
 • kapasitesi, yapabilecekleri bellidir...dönem dönem yüksek performans gösterince kendisine fazlaca umut besleniyor ama halen iki senedir, eksiklerini kapatıp üzerine koyamadı... cenk ise tam tersi, eksik yönlerini geliştirdi ve üzerine çok koydu..

  büyük oyuncu kendisini kritik anlarda belli eder. porto maçında girdiği iki kritik pozisyonu da hiç etti...performansının bir tık üzerine çıkamıyor bir türlü...fiziksel olarak daha güçlü olması lazım, daha fazla inisiyatif alması gerekiyor, oyun içerisinde kayboluyor ve zaman zaman ortaya çıkıp birkaç kritik pas atıyor..devamlılığı yok..
 • gerçekten su yorumlara ilişmeden yazmam gerekeni yazacağım. porto macında şiir gibi oynamıştır. topun beşiktaş'ta olduğu anlarda, oyunun sıkıştığı her yere yanaşıp topu rahatlatmıştır ve bunu geriye doğru oynayarak yapmamıştır. tüm hücumlarda da top ayağından çıktıktan sonra hücuma sayıca ve pas opsiyonu olarak destek vermiş, orta sahada da ikili mücadeleleri kazanmış, adam kovalamıştır.

  bu adam benim kardeşim değil kuzenim değil arkadaşım değil. yani, ben sizin izleyeceğiniz futbolu sikeyim.
 • dün ki maçta rakip kornerde çizgiden top çıkarttığı da atlanmasın.

  futbolu takım olarak oynuyoruz ve ozzy bu takımın değişmez, olmazsa olmaz, çok önemli bir parçası. kadromuzun en yaratıcı, en oyun görüşü yüksek oyuncularından. eleştirenlerle cidden futbol tartışmayın oyuna hakarettir.

  kaptan.
 • renkdaşlarım kafanız güzel herhalde.. yada internet hızınız mı düşük. oğuzhan porto maçında mükemmel top oynadı. çocuk resmen döktürdü. şerefsizlerin oyununa geliyorsunuz, yapmayın. ayık olun. aynısını bi dönem olcay'a yaptılar. hazırlıksız yakalandık, kaybettik olcay'ı. beşiktaş'ı 2 yıldır şampiyon yapan 1 numaralı faktör oğuzhan-atiba'dır. maçı izlemeden yorum mu yapıyorsunuz acaba. 20 milyon beşiktaş taraftarının neredeyse 20 milyonu oğuzhan'a adeta tapıyor. burada hakkında olumsuz yazı yazan beşiktaşlı görünümlü 3-5 çakalın oyununa gelmeyin.
 • kafayı sikmek üzereyim. oğuzhan'a porto maçında kötü diyenler var. millet delirmiş.
 • körü körüne bir şeye iyi demeyi hiç sevmem fakat bu adam ne oynarsa oynasın benim için çok kıymetlidir . sadece geçen sene ki çok beğenilmedi , canlı olarak 20 ye yakın maçını izledim . kusura bakmayın da siktirin gidin kumda oynayın , oğuzhan daha 24 yaşında , bazılarının götünü yıkamaya bilmeden gelip buraya entry girdiği yaş ile aynı .
 • direk gol ve asist katkısı olmadığı için muhtemelen yeni bir "büyük maçlarda ortada yok abi beeee" maçı oynamış futbolcu.

  maçtan önce porto orta sahasından dayak yer diyordum ama sağlam durdu, sakin kaldı ve özellikle ilk yarı harika oynadı.
 • ikili mücadelelerde ayakta kalma başarısı gerçekten çok yükseldi. oyun vizyonu ve pas perspektifi hala dünya çapında. fiziki kalitesini arttırdığında çok daha büyük fark yaratacak diyordum. gerçekten fark yaratmaya başladı.

  değerini bilmek gerek. bu özelliklerin yarısına sahip bu yaşta futbolculara 20-30 milyon euro bonservis veriyorlar.

  kulübün kapısından yetenekli ama tutunamamış bir genç futbolcu olarak girip 5 yılda kaptan olup 10 numarayı sırtına geçirdiği ve her an üzerine koyarak geldiği bugünleri görmek büyük keyif benim için.
66 entry daha