şükela:  tümü | bugün
7478 entry daha
 • dünyada 5 sene önceki futboluna bakıp o da tek sezonluk bir futbol tabi, aynı takımda bu kadar tahammül edilen iddia ediyorum nazı çekilen tek bir futbolcu yoktur.
  bir takım eğer o kulübün başkanının oğlu dahi olsa bir oyuncuya bu kadar katlanamaz. yıllardır çözemiyorum beşiktaşın en prime zamanındaki dişlilerden biri olması dışında cvsinde ekstra hiçbir özelliği bulunmayan bir oyuncuya türkiye nin en büyük 3klübünden biri nasıl 5 yıl sabredebilir, hadi oğuzhan yok sen eskiye dön biz deliye dönerim falan kafayı yememek elde değil.
  beşiktaşta futbol oynarken sergen yalçın a, ilhan mansız a bile bu derece tahammül edilmedi.

  biz mi başka bir takımı ya da futbolcuyu izledik ya da futbol çok karmaşık bir spor da biz mi çözemiyoruz oğuzhan bahsedilen takımın en iyi oyuncularından biriydi o takımdaki tamam ama o takımda olcay şahan a tahammül etmedi beşiktaş ki o sezon ve devamında oğuzhandan her türlü daha çok katkı verdi olcay, gökhan töre gibi büyük bir yıldız adayını ritmini bulmuşken gönderdi sonra da iflah olmadı töre zaten, kaldı ki o sezon necip bile iyi top oynuyordu takım ekstra iyiydi 2015 beşiktaşında.

  oğuzhan bir ronaldinho, messi, neymar, pogba vs etkisi mi gösterdi de o 1 sezon hatrına bitmeyen bir potansiyeli olduğu düşünüldü 10 numara verildi son 3 sezonu toplasak oğuzhanın acaba 10 golü var mıdır hadi 10 değil 8 olsun 7 olsun.

  çıldıracam gerçekten türk futbol tarihinin gördüğü en balon ve torpilli oyuncular arasında ilk 10dadır. 1 sezon parlayıp 5 senedir beşiktaşta oynayabilmek üstüne de son 3 senedir "10" numaralı formayı giymek herkesin harcı değildir.

  bir gün futbolu bırakıp çoluğa çocuğa toruna karıştığında eminim onlar da soracaktır baba/dede bunu nasıl başardın diye?

  facebookta erdal beşikçioğlu görseliyle sunulan bir kamyon arkası yazı var sık sık denk geldiğim sanırım şöyle bir şeydi : "sorun ne biliyor musun?

  -sorun, senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşçasına kolay gerçekleştirmesi. hem de hiç hak etmeden."

  ben bu klube maddi manevi katkıda bulunmuş cebimizde yokken yüreğinden koymuş beşiktaşlılardan biri olarak kendisine hakkımı helal etmiyorum.

  tek bir isteğim var birazcık şu taraftara saygısı varsa rhodolfoyu, gökhan inler i örnek alıp devre arası kendi isteğiyle şu takımdan ayrılması.
 • orta seviye bir takımda asla başarılı olamaz. koy liverpool'a takımın yıldızı olur. iyi takım futbolcusu
 • liverpolda yıldız olabilecekken kalbindeki beşiktaş sevgisi, siyah beyaz aşkı yüzünden kötü oynamak pahasına inadına bjkde kalan beşiktaşlı #feda
 • zamanında arsenal'ın yıldızıyken feda demiş ve beşiktaş için varını yoğunu ortaya koymuş gerçek beşiktaşlıdır. fedakarlığını cefakar beşiktaş taraftarı çabuk unutmuş olmalı, menemen yiyip ertesi gün attığı gollerle taraftarını tinere başlattığı, ozzy 150 milyon kafası yaşattığı zamanlar unutulmuş gitmiş. bunları arsenal'da da başarabilirdi ve bugün messi yerine o konuşuluyor olabilirdi ama o feda diyerek beşiktaşlı duruşunu gösterdi. gerçek beşiktaş taraftarı vefalıdır, kulübe bu kadar iyiliği dokunan birisine sahip çıkar, jubilesini takımda yapmasını ister. isterse en kötü futbolunu oynasın hiç fark etmez ozzy beşiktaş'ın 21.yy baba hakkı'sıdır. sahtekar burak'a kral diyene kadar bu adamı sahiplenin. böyle adamlar 20 yılda bir gelir. bizde emre belözoğlu nasıl efsane olmuşsa beşiktaş efsanesi de oğuzhan'dır.