şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dün tolgay'ın yanında olsa onun da arkasını toplayabilecek adamdı. beraber oynadıkları çoğu maç sırıtmadılar.

  atiba ile oynadığında malum.

  bir ara medel ile de görmek lazım.

  amma velakin atiba oğuzhan ikilisi bozulduğu anda dünkü problemler oluştu. bu arada tolgay'a da çok haksızlık etmek istemiyorum onu medel bozdu biraz da. necip bile daha çok topladı ortasahayı. eski dengesiz girişlerini yapmadı.

  yukarıda bir arkadaş bahsetmiş, 2-2 iken tolgay ts cezasahası önünde bomboş topla buluştu. ve ne oldu o pozisyon? koca bir hiç. o top oğuzhanda gelseydi muhtemelen ya bir ara pas ya da yayın oradan bir şut pası gelecekti. hiç edilmesinden her türlü iyidir.

  10 numara.
 • atiba'nin yokluğuyla alakası yok tolgay'in silikliginin.en temel yapması gereken işlevi unutmuş gibiydi pazar günü.tosic defanstan oyun kurdu resmen.duyacakmis gibi kıçımı yırttım stadda defanstan top al oyunu kur diye.kanatlara yığılan oyunumuzu tolgay iyice kanada mahkum etti.bu oyun orta sahada kazanılır ne kadar işlerse o kadar oyuna hakim olursun biz maça hiç hakim olamadık.
 • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı'nda bir kez daha net gol pozisyonunu iç etmiştir. hiç bir zaman büyük futbolcu olamayacak.

  (bkz: loser)
 • başladı yine oyunu piç etmeye. dakika 10 da ne pas vermeyi ne şut vurmayı beceremedi allah ın vasıfsızı. ondan önce de ceza sahası yayında topla buluşuyor ama şut atamıyor amına koyayım. lan bi şut vur be adam bi şut vur.
 • piç ettiği söylenen pozisyonu yaratan adam.
 • sahada rezilleri oynayan ve kendini yere atmak için yer arayan burak fanlarının beğenemediği futbolcu.
 • turk seyircisi olarak ne kadar partizan oldugumuzu en iyi gosteren oyunculardan biri. su anda oynanan 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı'nda hucuma dair tek yaratici oyuncumuz konumunda.
  emre-nuri ikilisinin savunmaya agirlik verdigi ve arda turan denen dombilinin popsunu zor kaldirdigi su ortamda burak-cenk ikilisini besleyen tek oyuncu oguzhan. girdigimiz yarim yamalak pozisyonlarda da su ana kadar hep kendisi var.

  not: gs.

  edit: macin sonuna kadar da bu durum pek degismedi. arda dombilisinin yerine emre mor girince biraz hareketlendik ama oncesinde ozan-nuri degisikligi yapildigi icin bu degisiklik birbirini sifirladi.

  cenk gibi en formda forvetimizin kanada hapsedildigi, yine formda serdar aziz varken yerli cetenin adamlarindan mehmet topal'in stoper oynadigi ortamda oguzhan'i elestirmek de tam sacmalik.
 • bu adam nedense milli takımda hiç tutunamıyor.150 milyonluk değerini milli formayla göremiyoruz.
 • her topu alıp atak organize etmeye çalışıp yapamayan kendini 10 numara sanan bir balon.
 • ulan bana oğuzhan övdüreceksiniz.

  defansta mehmet topal denen tuhaf bir adam var. ileri top çıkaramıyor, ayağına gelen her top rakip hücumuna dönüyor. önündeki emre ve nuri şahin oyun kuramıyor, yalnızca ara pası ve uzun top deneyebiliyorlar.

  oğuzhan topu alıyor, oyun kurmaya çalışıyor. adam 3-4 defa etrafında dönüyor. ne burak yılmaz denen takım oyunu fakiri gelip top istiyor, ne adamın dibi arda turan oğuzhan'a yanaşıp verkaç falan kovalıyor. cenk tosun kanatta zaten kayboldu gitti.

  "bırakın şu topu bari ben oyun kurayım" diyor, adamla birlikte hareket edecek bir tane ortasaha, bir tane forvet, bir tane kanat yok koca takımda.