şükela:  tümü | bugün
  • başladı yine oyunu piç etmeye. dakika 10 da ne pas vermeyi ne şut vurmayı beceremedi allah ın vasıfsızı. ondan önce de ceza sahası yayında topla buluşuyor ama şut atamıyor amına koyayım. lan bi şut vur be adam bi şut vur.
  • piç ettiği söylenen pozisyonu yaratan adam.
  • sahada rezilleri oynayan ve kendini yere atmak için yer arayan burak fanlarının beğenemediği futbolcu.
  • turk seyircisi olarak ne kadar partizan oldugumuzu en iyi gosteren oyunculardan biri. su anda oynanan 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı'nda hucuma dair tek yaratici oyuncumuz konumunda.
    emre-nuri ikilisinin savunmaya agirlik verdigi ve arda turan denen dombilinin popsunu zor kaldirdigi su ortamda burak-cenk ikilisini besleyen tek oyuncu oguzhan. girdigimiz yarim yamalak pozisyonlarda da su ana kadar hep kendisi var.

not: gs.

edit: macin sonuna kadar da bu durum pek degismedi. arda dombilisinin yerine emre mor girince biraz hareketlendik ama oncesinde ozan-nuri degisikligi yapildigi icin bu degisiklik birbirini sifirladi.

cenk gibi en formda forvetimizin kanada hapsedildigi, yine formda serdar aziz varken yerli cetenin adamlarindan mehmet topal'in stoper oynadigi ortamda oguzhan'i elestirmek de tam sacmalik.
  • bu adam nedense milli takımda hiç tutunamıyor.150 milyonluk değerini milli formayla göremiyoruz.
  • her topu alıp atak organize etmeye çalışıp yapamayan kendini 10 numara sanan bir balon.
  • ulan bana oğuzhan övdüreceksiniz.

defansta mehmet topal denen tuhaf bir adam var. ileri top çıkaramıyor, ayağına gelen her top rakip hücumuna dönüyor. önündeki emre ve nuri şahin oyun kuramıyor, yalnızca ara pası ve uzun top deneyebiliyorlar.

oğuzhan topu alıyor, oyun kurmaya çalışıyor. adam 3-4 defa etrafında dönüyor. ne burak yılmaz denen takım oyunu fakiri gelip top istiyor, ne adamın dibi arda turan oğuzhan'a yanaşıp verkaç falan kovalıyor. cenk tosun kanatta zaten kayboldu gitti.

"bırakın şu topu bari ben oyun kurayım" diyor, adamla birlikte hareket edecek bir tane ortasaha, bir tane forvet, bir tane kanat yok koca takımda.
  • maçın içine eden balonlardan birisidir.

senin gibi maestroya tüküreyim ben. selçuk inan gibi ya yana ya geriye oynayan bir balon.
  • istisnasız tüm maçlarda sahanın en iyisi olan futbolcu. şimdiye kadar sahanın en iyisi olmadığını hiç görmedim. eleştirenlere sunulan en büyük argüman.

1- oğuzhan kötü bugün yaa, o pas ne öyle?

2- saçmalama bi kere taaam mııaa, oğuzhan sahanın en iyisi bi kere :s :s

ulan bi futbolcu her maçta sahanın en iyisi olabilir mi ya? şu yaşında emre belözoğlu bile daha iyi bundan.
  • türkiye izlanda maçı için sahanın en iyisidir. bunu reddeden de çağlar söyüncü ile oğuzhan özyakup arasında git gel yaşamaktadır. çünkü başka oynayan yok sahada. tüm atakları alıp organize etmeye çalışıyor sıfırdan. tüm pas oyununu güzelce kurmaya çalışıyor. oğuzhan'ın pas verdiği adamlar her defasında yiyor topu. oğuzhan yemiyor. farkına varılması gereken güzel bir ayrıntı bu. başka bir takımda olsa potansiyelinin çok daha üstüne çıkabilecek bir oyuncu kendisi.