şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • 'ekşi sözlük'te senin hakkında 215 sayfa entry girilmiş' diyor karşısındaki eleman.

  bu da 'o 215 kişiyi satın alır ahırda çalıştırırım. şu anda ben o noktadayım yani siz değilsiniz, o yüzden istediğinizi yazabilirsiniz' şeklinde bir cümle kuruyor.

  üstüne 'bana sallayanların hepsini evinden alasım geliyor' bile diyebiliyor.

  vay babanın kemiği. adamın geldiği noktaya bak lan. *

  allah kurtarsın. ne denir ki böylesine? yazık.
 • babasını evinden aldıranlara eurovision sorusu sormuş bir şahıs. delikanlılığı onlara yap aslanım.
 • zeki görünmesinin sebebi etrafındakilerin ondan daha salak olması olabilir.

  ayrıca editi: ayrıca “hakkımda 215 sayfa entry girilmiş, o 215 kişiyi ahırda parası neyse verip çalıştırırım” demiş. arkadaş ekşi sözlükte her yazara bir sayfa verildiğini sanıyor galiba. sözlüğü baya bildiğin sözlük sanıyor olabilir. neresinden tutsan elinde kalıyor adam ya.
 • hepimizi evimizden aldıracakmış. aldırabiliyor mu o kısmı bilmiyorum, malum çevreyle arası iyi. ama yine de ben kendisinin yerinde olsam birine göz dağı vermek için kullanacağım en son söz evinden aldırmak olurdu herhalde.

  çünkü balım, sen beni ya da ailemden birini evimden aldırırsan, ben seninle karşılaştığımda eurovision'u sormam.
 • meral akşener'e fetöcü müsünüz diye sorabiliyorsan, kandırıldık diyen adamlara da sorman lazım.
  yorumları kapatmak tam ergence olmuş bu arada.
 • kendini yavaş yavaş bitiren bodur insan.
 • 2018 seçimleri sonrası yaptığı yayınla uzun zaman sonra sözlüğe entry girmeme sebep olan youtuber.

  18 yaşındaki üniversite hazırlık sınıfı öğrencisi kuzenimden öğrenmiştim kanalını. seçimden 3-4 ay önce takibe başladım, liderler dahil bütün yayınlarını izledim, hatta önceki yayınlarının da çoğunu dinledim. önemseyip saatlerimi harcamadım (harcayabilirdim de, harcayana laf etmem) ramazanda işteyken arkaplanda açtım dinledim çoğu yayınını.

  neyse, konuya geleyim. seçimden önce "böyle bir yükün altına girip liderlerle yayın yapmasını" takdir etmiştim. "helal olsun lan çocuğa" demiştim, "demek ki o kadar çok kitlesi var ki, liderler o kitle için yayına çıkıyor" dedim.

  bütün liderlerle röportaj yapılmışken muharrem ince ile yapılmamasına kızmadım. son video'da sitem ettiği için o grupta olmadığımı belirtmek istedim.

  "binali yıldırım ile yapılan röportaja kızanlardan değilim"diyemicem, kızdım amk. söyleşinin yapmacık olduğunu düşünmüştüm, hatta o video'ya dislike basan 86000 kişiden biriyim. söyleşinin yapmacık olduğunu, söyleşi öncesi danışman ordusuyla toplantı yaptığını itiraf ederek, defalarca "koskoca tc devleti başbakanı" diyerek (kendisi başkanlığını imha etmek için propoganda yapan bir herif bu arada) yürekliysen gel sen sor diyerek ben ve benim gibilerin kızmakta ne kadar haklı olduğunu kendi kendine söyledi.

  ben yine de bunlar için yazmıyorum bu entry'i. her dislike verdiğim video için burada entry kasacaksak değilim. düşün, ne kadar ciddiye almışım, ne kadar önemsemişim arkadaş(lar)ı.

  hem bana kanalı öneren kuzenimden, hem kanaldan haberdar olan kitleden, hem de video'yu çeken oğuzhan kardeşimin sürekli "ergenler" diye hitap etmesinden anlaşılacağı üzere kanal daha çok 0-20 yaş aralığına hitap ediyor.

  o zaman sen o kadar duyar kastığın youtube kanalında göstere göstere sigara içemezsin kardeşim. götüne sok o sigarayı afedersin. türkiye'de bilgisizlikten, cahillikten şikayet ediyorsan, milliyetçiliğin bıyık bırakmaktan ibaret olduğunu söylüyorsan, mafyacılık oynayan ergenlerin cirit attığını, gençlerin okumadığını, öğrenmediğini iddia edip kendini akıl veren konuma oturtuyorsan, yaptığın hareketlere dikkat edeceksin kardeşim. göstere göstere sigara içmeyeceksin amk.

  yaşça senden büyüğüm. senin kadar etrafına şakşakçılarını toplayıp, kendine hakaret edildiğinden şikayet edip kendinden başka herkese hakaret eden, aşağılayan başka bir aşağılık görmedim.

  sen her şeyi biliyorsun, aferin. biz senin tavsiyelerine uyup okuruz, öğreniriz kardeşim merak etme. doğrumuzun doğru olduğundan emin oluruz, sen kafanı yorma. sen çoluk çocuğa atar yapmayı, "öğrenin amk" diye ahkam kesmeyi, seni eleştirenleri aşağılamayı, güzel bir şarkı eşliğinde sigara içmeyi öğret. onlara bu şekilde örnek ol, aslanım benim.

  evet belki senin gibi youtube'da kanal kurup, senin gibi ahkam kesmeyi götümüz yemedi. kanal açsak da, en azından beni kimsenin seyredeceğini sanmam. işimizde gücümüzde insanlarız, kızımıza oğlumuza okul parası kazanıcaz diye eşşek gibi çalışıyoruz afedersin. kanal kurmayan, fenomen olamayan, siyasetçilerle söyleşi yapamayan herkes aciz veya senden daha aşağı değil, bunu bil. ekşi sözlük'te entry yazan herkes klavye başına oturan işsiz güçsüz, ezik ergen değil. bunu bil, ona göre oku yazılanları.
 • ergen tayfanın hayran kitlesini oluşturduğu eleman ayrıca saçları protez olan cüce insan.

  şu adam ne zaman azalarak bitecek acaba? karaktersiz olduğu yüz hatlarından o kadar belli oluyor ki.
 • ahırda çalışmayı aşağılanacak bir durum olarak ifade eden mamut suratlı keseli sıçan.

  oğlum çok pis gıcığım, sana da peruğuna da.
 • her başarılı insanı bitirmeye and içmiş bir ortammış burası bak bak bak. buradaki başarılı insan denilen kim?

  (bkz: oğuzhan uğur) sfjhssghgdsss

  şunun başarılarından biraz bahsetsene biz de öğrenelim. mesela neler kazandırdı bu ülkeye başarı olarak?