232 entry daha
  • "türk özel kuvvetleri var ya amerikan delta force'unu öyle siker böyle sokar" gibi lafları duyunca kapattım videoyu.

tamam hocam, az biraz muhalifsin, sağlam da bir vatansever kişiliğin var çok güzel ama böyle ergence triplere gerek yok ya gerçekten. bir de "amerika'nın piyonuyuz" diyince politik tespit yapmış olmuyorsun, daha önce milyon kere yapıldı bu.
  • yaptığı programların sonunda izleyicilerinin sorularını yanıtlasa çok daha iyi olur. misal bir izleyici olarak merak ediyorum konuşmalar doğaçlama mı yoksa metin şeklinde hazırlanarak mı yapılıyor. sonuç ne olursa olsun çok başarılı. tebrik ediyoruz.
  • espiri kalitesi, konuşma üslubu, enerjisi, (kendi ideolojisine göre) olayları değerlendirme mantığı gayet başarılı yeni youtuber.
  • zamanında sizinle çalışmak istiyorum derken.bizzat mesajıma cevap vermiş klibinde oynamama müsade etmiştir.ancak benim o dönem param olmadığından bilet alamayıp izmire gidemeyişim yüzünden bu fırsatım kaçmıştır.
  • kendisi hasan atilla uğur'un oğlu

anlattığına göre babası nato'ya kafa tutan başarılı türk istihbarat subayı
    bahsettiği olay ırak'ta askerlerimizin başına çuval geçirildiğinde türkiye'de yapılan toplantıda hemen karşılığı verilmeli amerikan askerlerinin başına çuval geçirilerek yakalanması fikrini öne atan kişidir.

daha sonrasında nato'ya kafa tutacak güçteki babası ergenekon davalarından beraat etmiştir. jitem davasında hakkında çeşitli ithamlar bulunmaktadır.

https://www.birgun.net/…arak-infaz-etti-158908.html

daha sonra ise işci partisi(rusya meraklısı bir parti bunu vurgulamam lazım) mkk üyesi olmuştur.

şimdi konuya gelelim. oğuzhan uğur'un
    amerika ve çuval
    (bu video bilgilerini nereden biliyorsun sorusuna babamdan cevabını vermiştir)

nato krizi
    (belki burada da babasından bir şeyler öğrenmiş olabilir)

videolarını bir de bu gözle seyredin.
    nato bize düşmanmışta. hep bizi düdüklemek için varmış falan filan.

bütün ülkeler kendi çıkarı için çalışır. amerika'nın da rusya'nın yaptığı bu. bizim de yapmamız gereken bu. kendisinden bir de rusya başlıklı bir video çekmesini isterim bakalım neler anlatacak bize.
  • ailecek severek izlediğimiz sevdiğimiz insan
  • gordugu saygidan fazlasini hakeden, eglendirirken ogreten, yeri geldiginde sarkilariyla mutlu eden guzel insan.. sevmeyen seyretmez, dinlemez..
5422 entry daha
hesabın var mı? giriş yap