şükela:  tümü | bugün
1721 entry daha
  • tv’ye çıkmam diyen adama bakın siz hele. noldu para tatlı geldi di mi? tükürdüğünü ne güzel yalatıyor para sana. yalnız yavaş dön reyis ümmetin yetişemiyor shdkfjjcvmmhçiş

kanal d ile anlaşmış, ergenlerin izlediği youtuberımsı kişilik.

edit: videolarını izlemiyorum twiterdan gördüm olayı.
  • kendi kanalı babala tv konusunda çok kesin tavırları vardı reklam alma konusunda. kanal d'deki talk show bombasından sonra "ben babala'ya değil mevzular'a reklam almam dedim" diye yine geri vites yapmıştır. anlaşılan o ki babala tv'ye de çok yakında reklamlar gelecek.

para tatlı be oğuzhan, büyük konuşma. tükürdüğünü yalayıp o "güya" beğenmediğin televizyona da çıkarsın reklam almam dediğin youtube kanalına da reklam alırsın
  • onedio sürecinden itibaren giderek soğumaya başlamıştım.
    son olarak sezon sonu programı ismi altında yaptığı "şey" ile standart bir talkshow programına evrildi.
    bundan sonra kanald'de yapacağı program ile çok da farklı bir şey sunacağını düşünmüyorum.

biz seni budabi ve babala ile sevmiştik.
    bundan sonrası için, yeni kesimin ile hayırlı kazançlar demekten başka yapacak birşey yok.

olur da kendini toparlar ve seni sen yapan şeylere geri dönüş yaparsan elbette kredin var.
    ama şimdilik bizden bu kadar.
  • kendini zeki zanneden ama bi bok olmayan birey. minik olayları mübalağa yaparak ve küfürle insanlara aktaran piçin teki. piç demişim afedersiniz pinç olacak o.
  • bir adet sosyal medya uzmanı. ulan ne romantik milletiz be. ya kardeşim adam kendince uğraşmış bir yola girmiş, izleyeni bol olmuş, tutmuş projesi. e bu adam sizin mahalledeki mahmut abiniz değil ki romantik romantik yazı döşüyorsunuz buraya.
    bu adama tek başına bir şahıs gibi davranmasını değil bir şirket gibi davranmasını beklemek gerekir. adamın şirketi de ekmek yiyen insan doludur illa. yani bir şirket gibi kar odaklı çalışacak tabii ki. sizin için romantiklik mi kasacaktı. adam gelirini düşünür giderini düşünür geleceğini düşünür ona göre karar verir. yok zamanında böyleydi yok şöyleydi yok böyleydi.
  • --- spoiler ---

black mirror 1. sezon 2. bölüm

--- spoiler ---

bonus

edit:imla+bonus
  • bizim memleketi anlayamıyorum.

bu adam ne idi ki siz bunu alıp göklere çıkarttınız, şimdi de sizin çıkarttığınız o seviyede doğal olarak bocalayınca da vay efendim şöyle kötü, böyle olmadı oğuzhan falan filan...

az biraz akıllı, az biraz okuyan, az biraz duyarlı olup da memleketin mühim mevzularını hemen unutmayan insanlar olsanız anlayacaksınız o kadar da matah bir adam olmadığını.

eline kamera alıp video çeken herkesin peşinde koşmak, onu fenomen yapmak nedir yahu... az biraz seçici olun bari.
  • sürekli sag profilden önünü sivrilttigi saciyla vermeye calistigi profil pozundan mi nedir... yanlis birsey var bu adamda. yapmacik birseyler var.

yine de fena programlar yapmiyor. ne diyelim... herkes benim sevdigim kadar "organik" olacak diye bir kaide yok.
  • tükürdüğünü yalamıştır, para tatlı gelmiştir vs olabilir.
    gösterebileceğim tek tepki artık izlememek olacak. bi yazmaya başlasam kinimin şiddetiyle klavyeyi kırarım. o derece sinirimi bozmaya başladı bu adam.

ama dediğim gibi yapabileceğim tek şey artık izlememek ve izletmemeye çalışmak. bu saatten sonra mevzular programı da çeksen izlemeyeceğim. yeni kitlenle başarılar diliyorum. azalarak bitmen dileğiyle.

bakalım: "onedio'nun kitle belli eheheh" tarzı esprilerini kanal d'de yaptıracaklar mı? tv öyle senin cemaatinle yaptığın işlere benzemez. oyun hamuru yaparlar adamı. inşallah zeki kayahan coşkun'un tv'de patladığı gibi patlarsın.
  • akıllara şunu getirmiştir.

oğuzhan çok bozdu
    baya bozdu yani
    öyle böyle değil
    inanılmaz bozdu
    çok fazla bozdu yani
    öyle b.
    o kadar bozdu
    önünü alamadık öyle kötü bozdu yani
    bozdu bozdu bozdu
    bi yerden sonra bozmaz diye bekledik
    daha da bozdu