• bu adam ne ki diyenler var illaki haklılar ama yaptığı müzikleri çok severdim. güzel, eğlenceli parçaları vardı takdir ederdim. sonra programları çıktı her bölümünü iple çeker oldum. gerçekten çok güzeldi programları. fakat onedio dan sonra her program aynı olmaya başladı. her program git gide baymaya başladı. mevzular programı ona göre çok derin bir program ama gerçekten benim açımdan hic derinliği yok. isterdim türkiye'mden de cok başarılı komedyenler çıksın. oguzhan uğur benim için başarılı olacak bir komedyen adayıydı ama maalesef, olamadı.
  • (bkz: enayi)
  • ortamlarda muhalif takılırsın kim bilecek(?)

(bkz: tatlı su muhalifi)
  • bu adamı seçim öncesi övenlere şaşırıyordum acaba benim göremediğim ne var diye şimdi de sövenlere şaşırıyorum adam döndü diye gerçekten çok garipsiniz ne sevginizin ,ne öfkenizin anlamı var
  • geçmişte istediğini demiş olsun televizyona çıkmasına olumsuz bakmadığım kişidir.
    nasıl ki youtube da istediğini izliyorsun televizyonda da izleme. yıllardır zengin oğlan fakir kız veya mafya dizisi yada survivor izlemekten bıkmayan bir halk için fazla gelebilir o ayrı.
  • ağır bir kitle değişikliği ile karşı karşıya. internet izleyicisi ile tv izleyicisi, fil ile fare kadar farklı.
    ayrıca paranın tatlı geldiği gerçeği hepimizin malumu.

zaten eski tadı kalmamıştı, pinç olsun mevzular olsun ilk başlardaki gibi değil, kendinin de farkında olduğunu düşünüyorum.
    yeni kitlesiyle başarılar*.
  • başlarda sevdiğim ama gün geçtikçe bana daha da itici gelmeye başlayan youtube ünlüsü kişi.
    kanald de program yapacak diye bu kadar üstüne gidilmesi anlamsız. adamın zaten başka konularda da olsa o kadar para verirlerse yaparım dediği birsürü espirisini hatırlıyorum. hem bu ülkede kim verdiği sözü tutmuş.
  • youtube gibi tv’ye nazaran denetimin kontrolün fazla olmadığı hareket kabiliyetinin daha iyi olduğu alanlarda daha kaliteli işler yapılır. oğuzhan uğur’un program karakterine bakarak tv deneyimi hüsranla sonuçlanacaktır. özgürce konuşamayacağı, küfür edemeyeceği, el hareketi çekemeyeceği, sigara tüttüremeyeceği bir alanda 2.sezonu zor göreceğini düşünüyorum. zaten çok fazla traşlanan programlar keyifli de olmaz.
  • bu adam ilk youtube'a çıktığında eleştirdiği ne varsa şimdi onları yapıyor. valla ben şaşırmam hiçbir şeye. bu ülkenin insanında karakter namına bir şey kalmamış.
  • kim niye izler bu hödüğü anlamış değilim zaten
hesabın var mı? giriş yap