şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • bu adamı sevmeyenlerin hakaretler küfürler savurmasına anlam veremiyorum, sanki birileri zorla kafasına silah dayayıp videolarını izletiyor
    sevmiyorsanız iradenizi kullanıp zaplayın anacım
    onedio hatta babala tvden önce severek takip ettiğim hala sevdiğim guncuk sincap suratlım sen bildiğin yolda devam et, doğru şeyler yapmasaydın bu kadar ses çıkmazdı
    yakın zamanda (bkz: harbiye açıkhava tiyatrosu)nda konser verecekmiş, gitmeyi çok isterdim
  • "insan parayı bulunca değişmez; içindeki kişiliği kefaletle serbest bırakır." sözünü kanıtlayan..
  • twitterda kerimcan durmazın kanser olduğu iddia edilen, hakeret içeren bir tweeti favlamış fenomendir.
    videolarını takip eder, severek izlerdim. sebebi neydi ki?
    link
  • bir zamanlar izlerdim, takip ederdim. komik, eğlenceli adamdı. ama net sıçtı. işte bu yüzden takipten çıktım, işte bu kadar net.
  • noldu acaba? tatlı su cihangir solcuları, fularlarını mı yıkıyor? pek sesleri çıkmaz oldu?

adam irfan değirmenciyi ve metin ucayı kadrosuna kattı...

görüp görebileceğiniz en yetenekli muhalifler bu adamlar.

ahaha çok komiksiniz pinçler..
  • yeni acun ılıcalı olma yolunda ilerliyor. biz bizeyken seni daha çok samimi buluyordum çocuk . yinede yolun açık olsun. sana tavsiyem, kimseden fikir almadan tek başına bir düşün.
  • babala tv isimli youtube kanalında farklı formatlarda program sunan kişi. daha öncesinde şansını oyunculukla denedi ancak pek başarılı olamadı. sonra şarkıcılığı da denedi ancak onda da istediği başarıyı elde edemedi. baktı ki bu alanlarda rekabet çok, benim az yapılan bir alanda kendimi göstermem lazım diye düşündü ve siyasi eleştirinin mumla arandığı şu günlerde ekmeğini nereden, nasıl yiyebileceğini buldu. insanları nasıl etkileyebileceğini artık öğrenmişti muhtemelen. biraz gaz, biraz eleştiri, biraz da siyasi ya da tarihi bilgi vererek dikkatleri üstüne çekmeye başladı. bizim millete "biz öyle bir milletiz ki...!, biz bir uyanırsak var ya!, bizi sessiz sanıyorlar ama..." tarzı cümleler kurdun mu hemen gaza gelip seni omuzlara alırlar zaten. bir de tabi yanında pinç programıyla rakı masası muhabbetlerini ekrana taşıyınca fabrikasyon yurdum insanı öve öve bitiremedi muhabbetlerini. bir de istediği yerde sövünce "ooo çok samimi" oldu ünvanı. şimdi "biz reklamı elimizin tersiyle itiyoruz, biz para için mi yapıyoruz bunu?!" tarzı cümlelerle gaza devam ediyor. yaşam standartlarına göz attığınızda durum hiç de öyle görünmüyor tabi. daha da fazla yükselecektir yaşam standartları bu gidişle kanımca.
  • bu adamın farklı bir iletişim enerjisi var, milyonlarca takipçisi takibi bıraksa, on tane izleyicisi kalsa bile parayla, sponsorlukla,tehditle vs.. birilerinin gazıyla fikirlerinin değişmeyeceği ünlü.

toplumun terakki zembereği büyük köşe yazarları, pop şarkıcıları, yarı ünlü oyuncu cihangir tayfası vb.. bir sürü ünlü arkadaşımın en ufak rüzgarda yelkenleri söküp motorla yola devam ettiği piyasada inşallah ak ve temiz kalmayı başarır.

geleceğin medyasına fikirleriyle, samimiyetiyle, alın teriyle yatırım yapıp önce manevi sonra maddi getiriler elde etmekte hakkıdır. kazandığının en büyük kısmını ekibine dağıtan bir adamdan bahsediyoruz. osuruk nasıl kokar, x biberi yedik, oyun hamuruyla çük yaptık tadına baktık gibi videolar çekip eşşek yüküyle para kazanan insanlardan daha faydalı konulara değiniyor kendisi, maalesef değindiği şeyler birilerinde kaşıntı, gaz yaptığı için dönem dönem birilerinin hedefine giriyor.

inşallah yolu açık olur, boktan piyasada kendisi süt gibi ak kalır ve daha çok insana dokunur & ulaşır.
  • tam bir kekomançe.
    sevilesi insan.

arabasının arkasına da soru işareti yabıştırmış.
  • zeki görünmesinin sebebi etrafındakilerin ondan daha salak olması olabilir.

ayrıca editi: ayrıca “hakkımda 215 sayfa entry girilmiş, o 215 kişiyi ahırda parası neyse verip çalıştırırım” demiş. arkadaş ekşi sözlükte her yazara bir sayfa verildiğini sanıyor galiba. sözlüğü baya bildiğin sözlük sanıyor olabilir. neresinden tutsan elinde kalıyor adam ya.