şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • kendini yavaş yavaş bitiren bodur insan.
  • 215 sayfa entryi 215 kişinin girdiğini sanan denyo.
  • yaptigi kalitesiz islerle bilinen cok cok garip sekilde komik oldugunu sanan. türkiye'nin gerizekali bugını müthiş sekilde kullanan genç
  • oğuzhan uğur’un değil de ekşisözlük’ün geldiği durum beni daha fazla sinirlendiriyor. chp’nin şimdiki hali bile daha onurlu...
  • (bkz: oğuzhan uğur kim amk?)
    geçen ay d&r’da kitabını gördüm. çok satanlarda ilber ortaylı, celal şengör ve canan karatay’ı geçmişti. vay dedim kitabının içini açtım. 100 sayfa falan. koca koca kalın puntolarla yazılmış dev dev boşlukları olan kitap. fiyatına bakayım dedim. 18 tl yazıyordu. evet 18 tl. kitabı birine yazdırmıştır, bir yayın eviyle anlaşıp 50 sayfalık kitabı koca yazılarla 100 sayfa yapıp 18 tl’ye satmaya çalışan insan. tabi türk gençliğide mal olduğu için bu kitabı çok satanlarda 1. sıraya yerleştirmiş. işte o zaman internet fenomeni olduğunu anladım. şimdi açtım videosunu izledim. ekran başında idealizmcilik oynayarak ülkücü ergenleri peşine takmaya çalışıyor. yolu açık olsun :d.
  • ben de bir ekşi sözlük yazarıyım ama söyledikleri için neden alınmıyorum acaba?

her başarılı insanı bitirmeye and içmiş bir ortam burası. lütfen bir başarınız yoksa başarılı insanlara gömmekten vazgeçin. düzgünce eleştirin akşama kadar ama çekememezlik yapmayın. komik olmayın.

siyasi görüşüm bile uymuyor oğuzhan'la ama adam harbi başarılı. hepinizden başarılı. utanın lan. seviyesizler.

severek izliyorum.

ekleme: çok fazla mesaj gelmiş. bu kadar gündem olacağını düşünmemiştim. daha geniş bir entry yazarım müsait bir anımda. neden başarılı bulduğumu da orada anlatırım. hatta eleştirilmesi gereken yerlerini de eleştiririm merak etmeyin.
  • sen bırak seni şamarlayanları evden aldırmayı, yakında evden çıkamayacaksın..

youtube delikanlısıdır, bi cacığını görmedik, bizim torunlar da görmez.
  • (bkz: 215 kişiyi satın alır ahırda çalıştırırım)

önce "psikolojim bozuluyor diye yasak banaı" diyor, ama egosundan "sahibi bile takip etmiyor" diyip sözlüğü küçümsüyor.

yürüyen ego kardeşim, aş bunları. şurda entry olmasa seni izlemiyprum bile. sen başarısızsın bunu kabul et. hiç bir başarın yok. babala tv bir başarı değil. formatı kendim buluyorum. ulan sanki uzaya araba yolladı. altı üstü kamera karşısında laklak yapıyorsun ki o format senin değil, komedi dükkanı formatı. onun siyasisi. sen şimdi diyeceksin ki bi bok değilse buyur gel sen yap. istemiyorum ki. ünlü olmak gibi bir amacım yok. başarı takipçi sayısıysa enes batur derim, susarsın. başarı nitelikli takipçi sayısıysa binlerce şebek arasında biraz sıyrıldığından güzel bir kitle oluşturmuştun ki ben yine izlemiyordum o da gitti insanlar seni tanıdıkça.

ayrıca "215 kişiyi satın alır ahırda çalıştırırım" demiş. baş çalıştırırsın demek istiyorum. insanları hiç tanımıyorsun. eskiden sözlük yazarlarını gözlüklü inekler sanıyorlardı, şimdi de fakir sanıyorlar sanırım.

son olarak şurada oğuzhan uğur kimdir diye söylemiştim. (bkz: #79816516)

alın aynısının devamı: "15 saniye şarkı söyledim telif geldi hep söylerim bana teşekkür ederler böyle yaptığım için ama bu şarkının sahibi benim zamanında televizyona çıkardığım"

halkfhgalsfjhalş. tamam oğuzhan sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen sen
  • her başarılı insanı bitirmeye and içmiş bir ortammış burası bak bak bak. buradaki başarılı insan denilen kim?

(bkz: oğuzhan uğur) sfjhssghgdsss

şunun başarılarından biraz bahsetsene biz de öğrenelim. mesela neler kazandırdı bu ülkeye başarı olarak?
  • karşısına binali çıkınca babasını satan bir adam.