şükela:  tümü | bugün
  • link

oğuzhan uğur'un cumhurbaşkanı adaylarını konuk ettiği,biz gençlerden gelen soruları adaylara bizzat ilettiği mevzular programının sıradaki konuğu binali yıldırım oldu.
    hoş,öncesinde cumhurbaşkanı adayları temel karamollaoğlu ve meral akşener'in konuk olduğu programa,normal koşullarda recep tayyip erdoğan'ın konuk olarak gelmesi gerekirdi. bu konuyla ilgili yapılan yan çarını yollamış yorumu da yarmıştır.

edit:imla
  • (bkz: otizmin farkındayız onların yanındayız)
    bu binali yıldırım bana hiç normal görünmüyor.
  • oğuzhan uğur farklı ve güzel bir tarz getirdi seçim sürecine, sosyal medya ve youtube un bu kadar geliştiği bir dünyada internetten yapılan kampanyaların seçim arabalarından daha etkili olduğu kesin.
    bakalım aynı sorular sorulabildi mi sorulduysa cevaplar alınabildi mi bu röportajda da.
  • “bu youtube dedikleri bir şey var şimdi. herkes oraya bir şey atıyor gelen oradan işine yarayanı izliyor kullanıyor, ben böyle anlıyorum, belki farklı bir şeydir. şey yok artık böyle sistematik bir şey yok. abur cubur dolduruyorsun, herkes ihtiyacını oradan izliyor ama hiç de karışmıyor… bu bilişime fazla kafayı yorarsan sıyırırsın”
  • düşük profilli bir program olmuş. büyük cesaret örneğidir, başbakanın yerinde olsam isminde 2 “ğ” geçen birinin programına katılmam. (bkz: binali yildirimin g harfini anlamamasi)
  • babala tv youtube kanalında bulamadığım video.
    acaba silindi mi?
    eğer link verebilen varsa yeşillendirsin, çok mutlu olurum.
  • her yerde tanıtımı var ama kendisi yok. ya montajdan çıkamadı ya da son günlerde yayınlamak istiyor anlamadık. merakla beklediğim röportajdır.

edit: magicseemsofar yazdı sağolsun cuma akşamı gelecekmiş.
  • oğuzhan uğur sırayla bütün cumhurbaşkanı adaylarıyla yaptığı röportajları yayınlıyordu. tayyip yerine niye binali geldi ki? oğuzhan uğur bi prompter alamamış mı?
  • yarın akşam yayınlanacak röportaj.