şükela:  tümü | bugün
  • 11 haziran tarihli mevzular bölümünde dile getirdiği çağrıdır.

babala ve ekşi sözlüğün ortak çalışmasıyla, imamoğlu-yıldırım canlı yayınında, gençlerin sorularının da yer almasını ve bu soruları bu iki topluluğun hazırlamasını önermiştir.
  • en son bizi satın alıp ahırda çalıştıracaktı.

niye döndün oğuzhan efendi?

siklemediğim çağrı.
  • ekşi sözlük'ün ünlü yazarlarıyla biraraya gelerek ve kendisinin derin bağlantılarını kullanarak 16 haziran imamoğlu yıldırım programına youtube ve sözlük mecralarının ortak sorularıyla dahil olmasını istediği çağrıdır.
    çağrı linki
    11. dakikadan itibaren izlenebilir.
    bu çağrı sözlük tarafından nasıl karşılanacak merak konusu.
  • lağım çukurundan ses geliyor, duyan var mı?

not; 215 kişiyi alıp ahırda çalıştırırım zihniyeti güden, bir çok aday'a sert muhalefet yapar iken binali yıldırım karşısında süt dökmüş kediye dönen, para ve gösterişli bir hayat ile avunan, dışta melek görünüp içte kalitesi olmadığını düşündüğüm bir bireyin çağrısına pek kulak asmayacağım, ve ek olarak ekşi sözlük içerisinde "önde gelen yazarlar" diye bir şey yoktur, tüm yazarlar eşittir.

bunları (bkz: ekşi sözlük) ahalisinin öfkesinin nedenini belki anlar diye yazıyorum. iyi hitler, kesmeler, kırpmalar.
  • ahıra gir ve kapıyı içeriden kapat.
  • çağrıda bir hata, bozuk üslup görmüyorum ben. *altını çizerek* bence mantıklı olan çağrıdır.
  • tuvalet fırçası falan yok mu uzatalım dedirten.
  • kamera arkasında inşaatçılara siktirmek istediği kadınlara çağrı yapsın. burası onun dengi değil.
  • sizi ahırda çalıştırırım derken bunu kastediyordu herhalde dediğim çağrı.
  • (bkz: odasına girdiğimde demogiji yapıyordu)

kendi başına napiyosan yap amk, koskoca ekşi'nin dışardaki kanaat önderi olmaya çalışmak da nedir. ortamlarda diyecek ki; ekşi'yi ayarladım.

tam mal la bu.