şükela:  tümü | bugün
165 entry daha
  • henüz bir kaç ay önce satın alıp ahırda çalıştırabileceğini iddia ettiği kitleye hiç utanmadan yaptığı komik çağrı.

seçim meçim ayağına ekşi sözlük'teki imajını düzeltecek aklınca beyfendi. biz de bunu yiyeceğiz öyle mi?

burası maalesef 2 lafınla kafalayabileceğin youtube ortamı değil be yavrum.

ekşi'de 3-5 saf dışında sana ekmek falan çıkmaz hiç kasma bence.
  • kalitesi hakkında fikir sahibi olmak için filminin fragmanını izlemenin yeterli olduğu kişi.
  • sözlükteki imajı umrumda değil..
    hayatım boyunca doğru bildiğimi yapmakla, doğru gördüğümü söylemekle övündüm..
    şu an bu adam doğru söylüyor ve
    yaptığı çağrı da gayet mantıklı..

üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım..
  • ulan adam çalıştırmaya bile tenezzül etmiyor, soruları da bize hazırlatacak.
  • bu gibi kendini bir b.. zanneden ergen youtuberlara prim verip meşhur etmeyin lütfen.
  • sözlük'te ileri gelen yazarlar da mi varmış aq hiç söylemiyorsunuz.
    oğuzhan efendi sözlük senin takipçilerine benzemez, iki kelime oyununa tav olup senin satın alabileceğin hatta üzerine ahırda çalıştırabileceğin yazar yok burada.
    sözlük, organizma gibidir bir şeyi isterse onu talimatla değil 20 yıllık refleksle yapar.
    (bkz: sen bir inci sözlük'e bak)
  • çağrını da al git!
  • sevgili oğuzhan uğur burası senin youtube ortamına veya ergen kapışmasına dönüşen twitter'a pek benzemiyor aslında. tamam son dönemde kalite düşmüş olabilir ama bu demek değil ki sözlüğün rolü değişti.
    burası hala ülke gündeminde söz sahibi olabilen ve gündeme doğrudan etkisi olan bir platform. bende numaraları var, darlarım demişsin eyvallah da o bahsettiğin siyasilerin danışmanları ne bilim sosyal medya çalışanları buraları okumuyor mu sanıyorsun? biz bir şey yapmasak da sözlükten soru alırlar zaten. ha sözlük soru hazırlasın demezler, okurlar beğendiklerini alırlar o başka.

özetle bizim kimseye ihtiyacımız yok. burdan birkaç kişi zeytin dalı uzattığını düşünüp yumuşayabilir ama biz o ahır mevzusunu unutmadık kolay kolay da unutmayız.
  • siktirsin küfürbaz hayro... düşünsel derinliği “abi geçen eve pelinsu’yu attım,görmen lazımdı merve’yi şöyle hoplattım”lardan öteye gidemeyecek adamın çağrısı...
88 entry daha