• (bkz: tamam)
    tamam oğuzhan uğur.

bu adam birkaç ay önce ahır,çiftlik,yazar satın almak ve çalıştırmak,köpek etmek gibi şeylerden söz ediyordu.

oğuzhan ne oldu yahu! bizi bir aydınlatır mısın? bu değişimi neye borçluyuz?
  • birkaç defa denk geldim, izledim. merak da etmedim değil. bunun videolarını toplum neye göre destekliyor hala anlamış değilim. gereksiz, samimiyetsiz insanları el üzerinde tutma geleneğimiz olduğu için bu şahıs da araya kaynayanlardan oldu. arkaya "a" dediğinde gülen 3-5 adam koymuşlar o kadar. daha düne kadar isminin baş harfi bilinmeyen adam şimdi orayı burayı dalgaya almaya peşinde.
  • bekleme yapma devam et, boş insan.
  • sözlükteekşi siyaset diye bi' mecra olduğundan bi' haber adamın çağrısı. senin ulaşamadığın siyasi varsa sen bize sor da biz sana telefon numarasını verelim oğuzhan. bizim zirvelerde reklam geliri yok, kamera önünde yanlış anlaşılma korkusu yok, riya yok. siyasilerle nasıl sohbet edilir diye merak ediyorsan, gel bizim konuğumuz ol, nasıl sorular soruluyor, nasıl cevaplar veriliyor tecrübe etmiş olursun.

hadi gülüm, hadi canım.
  • henüz bir kaç ay önce satın alıp ahırda çalıştırabileceğini iddia ettiği kitleye hiç utanmadan yaptığı komik çağrı.

seçim meçim ayağına ekşi sözlük'teki imajını düzeltecek aklınca beyfendi. biz de bunu yiyeceğiz öyle mi?

burası maalesef 2 lafınla kafalayabileceğin youtube ortamı değil be yavrum.

ekşi'de 3-5 saf dışında sana ekmek falan çıkmaz hiç kasma bence.
  • kalitesi hakkında fikir sahibi olmak için filminin fragmanını izlemenin yeterli olduğu kişi.
  • dilenci detected
  • sözlükteki imajı umrumda değil..
    hayatım boyunca doğru bildiğimi yapmakla, doğru gördüğümü söylemekle övündüm..
    şu an bu adam doğru söylüyor ve
    yaptığı çağrı da gayet mantıklı..

üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım..
  • adam gençlik olarak bizi çağırıyor..
    burda 3-5 çapulcu laf etmiş..

ey sözlük sende bu çağrıya kulak vermezsen yazıklar olsun sana..

istanbul bizim..
    gelecek bizim..

bu çağrıya kulak verim
  • "sarı piç" diyorum.
hesabın var mı? giriş yap