şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gelmiştir efendim.

  https://twitter.com/…gur/status/1039243642584608768

  okumaya üşenenler için özet: siber zorbalığa yapmacık bir şekilde sessiz kalmayacağım tabi diyor. ahır diyerek kastettiği de kendi stüdyosuymuş. bir konuk ahır gibi olduğunu söyledikten sonra kendi aralarında stüdyoya bu takma ismi koymuşlar.

  edit:
  kendisini kimsecikler bilmezken, arabada son ses açıp bağıra bağıra eşlik ederek dinleyen biriydim. o zamandan beri de çok severim, sempatik ve yakın bulurum kendime. "sizi satın alırım" dediği kitle, eminim ki burada aşağılık küfürler yazan, ürettiği içerikle alakasız saf nefret içeren yorumları yapan kitledir.

  size küfürle hakaret eden birine "seni satın alırım olooom" demenin ahlaksızlık olduğunu düşünmüyorum. ama nedense sanki bu lafı tüm ekşi sözlük'e demiş gibi bir algı oluştu. "ahır diyerek bizim stüdyoyu kastettim" kısmını pek inandırıcı bulmadım açıkçası, belki de doğrudur bilemem. belki kendisi bile karar vermiyordur artık bu tarz kriz durumlarında yapacağı açıklamalara, başkasının kararıdır. çünkü ortada bir insanın şans eseri ünlü olması değil, üzerinde düşünülmüş, çalışılmış bir "iş" var. ulaşmak istediği yere ulaşabildiğine göre başarılı da bir iş.

  nedendir bilmiyorum kendi ulaşmadığımız, belki cesaret etsek ulaşabileceğimiz ama bir türlü cesaret edemediğimiz yükseklikte birilerine taş atılmaya başlanınca, bir taş da biz atıyoruz. tepede sendelediğini görüp kendi hayatımızı biraz daha seviyoruz belki bu şekilde. umarım kendisini tanımadan sürekli aşağı çekmeye meyilli kitleye olan siniri yüzünden kibrine yenik düşmez. çünkü istediğiniz kadar alçak gönüllü olun, bir insanın damarına basıldığında savunma mekanizmalarından birisi de kendini yüksekte görmek, hakaretin ve aşağılamaların geldiği kaynağı küçük düşürmeye çalışmak oluyor.

  kendisi önceden linç yiyeceğini, havai fişek etkisi gibi parlayıp söneceğini, internetin çok hızlı insan tükettiğini zaten söylemişti. bakalım.
 • bence oğuzhan'ın haklı olduğu cevap. ekşi sözlük türkiye'deki paçozluktan payını fazlasıyla almış durumda.
  neden mi haklı? (bkz: #81163263)
 • kimsenin umrunda degildir. su onemsiz tiplerin soylediklerini buraya yazip bosuna gundem etmeyin lutfen.
 • (bkz: ahır demedim bizim stüdyo dedim)
  (bkz: gavat değil kavas dedim)

  biz bunları çok gördük oğuzhan, omurgalı ol lafının arkasında dur. merak etme biz o eurovision sorusu sordukların gibi seni veya babanı evden aldıracak değiliz.
 • stüdyosunun baş hayvanı kendisi sanırım.
 • şimdi bakınca tanıdım

  hemen kendisine gerekli cevabı vereyim

  bilader madem eleştiriye kapalısın o zaman kanal açmayacaksın.
  cevap yazdığına göre korktun, ekşi sözlükte her türden insan ve yaratık var. burdan bi koyduk mu fukara sümüğü misali firmalar duvara yapışıyor.

  şimdi burda 215 kişi sana kötü söyledi diye ahır mahır muhabbeti yaparsan buradaki insanlar ve yaratıklar da sana gerekli dersi verir.

  edit: ekleme +imla
 • özeti;
  (bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi) olduğunuzu bir kez daha belli ettiniz.

  bu kadar başka da bir şey yok.
 • -ey ekşi ahalisi beni çok yanlış anladınız
  +eee oğuzhan kardeeş, sen vurursun dikiş atarlar, biz vururuz toprak atarlar...
  babala tv nin topağı bol olsun.