şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: yazmıycam)
  (bkz: uyuycam)
  (bkz: peki)
 • iddialı olduğu konu komik olmaktan ziyade hoşsohbet olmak aslında. ben de kahkahalar atarak izlemiyorum ancak vaktin nasıl geçtiği anlaşılmıyor izlerken.

  tanım: şahsım adına gereksiz bir yorum.
 • kesinlikle hak verdiğim durum.piyasada adam kalmayınca bu ve bunun gibi boş tenekelere kaldık,milletimiz de sağolsun abarttıkça abarttı bu balon herifi.
 • arkadaş ortamında "piçler" diye ağzını yayan bazı andavallar yüzünden soğudum, izleyemiyorum. adamın anlattığı konu hakkında konuşmak yerine taklidini yapmak nedir, level kaç poserlık bunlar?
 • "ruh hastası asker çocuğu" tiplemesini hakkıyla yerine getiren biri olduğunu bir kaç videosunda anlamak zor değil.

  şayet sürü psikolojisinden müzdaripseniz ve özgür bir zihinle değerlendirme yetisine sahipseniz bunu kolaylıkla göreblirsiniz. sürekli argo, sürekli aforizma, sürekli aristo safsataları, sürekli post-truth siyasi retorikle karşı tarafın argümanını bastırma, sürekli bir "vatan haini" iması...öfff leş gibi. ota boka osuruğa gülen ergen tayfanın has oğlanlarındandır bunlar.

  komiklik bir yana, itici ötesidir de.

  bu tipler dönemlik adamlar. konjonktür değiştiğinde bunlar da yok olur giderler. yeni medya böyle. ha popülizmin, şovenizmin dönemi ülkede hiç değişmiyor o ayrı da, bir umut işte.

  edit: bir yazar arkadaşımız mesajla uyarıp, "asker çocukları alınabilir" dedi. buna hak vererek girime ekleme yapayım. tabi ki tüm asker çocuklarını bu genellemeden tenzih ederim. burada kastım, kendisini toplumun diğer katmanlarından ötede gören, şımarık, ülkenin tek sahibinin ve seveninin kendileri olduğunu düşünecek kadar aptal, evrensel insani değerler çerçevesinde konuşmanızın mümkün dahi olmadığı tartışmalara girmenizin kaçınılmaz olduğu adamlar. bunlar akşama kadar akepenin ne kadar illet bir parti olduğundan bahsederler, sonra tüm tavırlarında minik minik uzun adamlar görürsünüz.
  halbuki babaları güneydoğu'dan, yozgat'tan, rize'den gelmiş sabi sübyanlara iki çay getir emri verdi diye böyle. yoksa çoğunun aldığı maaş bile ülkeye zarar.
  bunlar böyle, bunları değiştirmeniz imkansız. ülke kendilerinin gibi hareket eder, sürekli her şeye "biz demiştik" derler. atatürk'ün retoriğinin, politik derinliğinin, entelektüel birikiminin yanına bile yaklaşamazlar ama en büyük atatürk popülistleri de bunlardır. ha bir de ekleyeyim, bu sığların sağa sola kustukları safsatalara gülen kitlesi de en az kendileri kadar sığdır. al sana genelleme
 • 1-2 kere toplamda 5 dakika falan izlemişimdir kendisini. edindiğim izlenim, hoş sohbetli bir arkadaş ve arada komik tespitlerde bulunuyor fakat arkada oturan tayfanın kendisinin her cümlesine sahte kahkahalarla mukabele etmesi, videoları benim için izlenilmez bir hale getiriyor.
 • benim için de komik değil izlemiyorum, ben komik videolar severim. fakat iş yapıp para kazanıyor kendisi, onunla beraber diğer insanlar da iş yapıyor para onlara da gidiyor sanırım. evlerine ekmek alıyorlar, marketten kola alıyorlar, telefon faturalarını ödüyorlar. yani kendisi haydut da olabilirdi ama doğru düzgün bir insan olup kendince skeçler falan yapıyor gördüğüm kadarıyla.

  eğer komiklik arıyorsan illa bulursun bir tane, youtube'da bir sürü komik video var. komik olmadığı ile ilgili tespit yapınca eline ne geçmiş ne kazanmış oluyorsun, ona anlam veremiyorum. hem zaman olarak komikli video izleyeceğin fırsatı ıskaladın, hem de zaten komiklik yapmaya çalışmayan birine boşu boşuna komik değilsin dedin.

  youtube'un arama çubuğuna en komik video yazamıyor musunuz arkadaşlar. nedir sıkıntı yani. alın size süper komikli videolar

  https://youtu.be/5bqacozlmme
  https://youtu.be/jbstsl8dj_w
  https://youtu.be/uosf9ycftb8
  https://youtu.be/yxs_mtrjlau

  bonus
  https://youtu.be/vwz0czexuii
 • 31 çekme anıları güzel aslında , bir de sürekli amerikaya geçiriyordu,onedio’ya geçip para yapmayı öğrenince biraz duruldu küçük doğu perinçek halleri. boş vakitlerde izleniyor (bkz: taşak muhabbeti)
 • çok komik olduğu ve fena güldürdüğünü söylemek doğru olmaz lakin bu adam birçoğuna göre samimi ve sanki bizden biriymiş gibi. siyasi konularda fikrini çekinmeden dile getirmesi takdir edilesi bir durumdur.