• kesinlikle hak verdiğim durum.piyasada adam kalmayınca bu ve bunun gibi boş tenekelere kaldık,milletimiz de sağolsun abarttıkça abarttı bu balon herifi.
  • iddialı olduğu konu komik olmaktan ziyade hoşsohbet olmak aslında. ben de kahkahalar atarak izlemiyorum ancak vaktin nasıl geçtiği anlaşılmıyor izlerken.

tanım: şahsım adına gereksiz bir yorum.
  • bir ülkücü bozuntusu ne kadar komik olabilir ki?

üniversite ve lise yıllarında bu tiplerin insanlara yaptığı eziyetleri, reislerini, giydikleri paltolarını, mafyatik tavırlarını hatırladıkça midem bulanıyor.

kız arkadaşının elini tuttuğu için dayak yiyen arkadaşlarım vardı, bir defasında gazi üniversitesi'nde düş sokağı sakinleri konserini basıp gitarlarını kafalarında kırmışlardı, yurt basmalar, işkenceler, yaralamalar, bezdirmeler... bunlar yüzünden okulu bırakanlar vardı.

...ve bütün bunları yaparken arkalarında ya polisin, ya yurt müdürünün, ya da okulun desteği olurdu. öyle çok kabadayı falan da değillerdi. hepsi korkardı.
    bir keresinde,
    kulağımdaki küpemi çıkartmamı söylemişti birisi,
    boğazına yapışıp duvara yaslamıştım "sen kimsin lan?" diyerek.
    ülkücüyüz gibisinden bir şeyler söylemişti.
    eğer bir daha beni rahatsız ederse;
    "ülkücü mü? türkücü mü? olduğunu gösteririm sana" demiştim.
    belki oğuzhan uğur'da aynı yoldan geçip türkücü olmuş bir ülkücüdür, değil mi?

oğuzhan uğur bu tarz olayları anlatırken çok komikmiş gibi anlatıyor, hatta sanki her iki taraf karşılıklı biribirine eziyet ediyormuş sanırsın dinlerken.

hayır arkadaşım, hiç de öyle değil. bu adamlar bildiğin it kopuk tayfasıydı ve sebepsiz yere her türlü ahlaksızlıkları yaparlardı.
    ülkücü olmayıp da serseri olan da vardı elbette ama ben hiç

"ben atatürkçüyüm kız arkadaşınla gezmeyeceksin okulda" benzeri bir söz söyleyen kimse görmedim.

ha unutmadan söylemek isterim ki, 2000'li yılların neredeyse ortalarına kadar bütün ülkücüler, atatürk'e ve atatürkçülere küfür ederlerdi. son 10 yılda atatürkçü oldu bu itler.

bunları düşündükçe ne komikliği kalıyor, ne şarkıcılığı.
  • 1-2 kere toplamda 5 dakika falan izlemişimdir kendisini. edindiğim izlenim, hoş sohbetli bir arkadaş ve arada komik tespitlerde bulunuyor fakat arkada oturan tayfanın kendisinin her cümlesine sahte kahkahalarla mukabele etmesi, videoları benim için izlenilmez bir hale getiriyor.
  • doğru önerme. lafı bitmeden kesilen cümleler, sahte anılar, sitcom gibi y.rrak dese gülecek kitle. 1.70 boyla alemin en adamı benim tavırları.
  • oğuzhan uğur ve başlıkta bonus olarak gelen şu itici ikili ile ilgili hemfikir olduğum tespittir.

ülkede potansiyel ve standart o kadar düşük ki, ilber ortaylı filozof, berkay şarkıcı, oğuzhan uğur "müthiş ötesi tespitleri olan komik adam", cemcir-kural da hücrelerinizi ayıracak derecede komik olarak algılanıyor.

herifin başlığına bakıyorum, dünya starı, zeka küpü bir adam görüyorum. sonra vidyolarını izliyorum, nerede lan? herifin yaptığı tespitler, mahalle kahvesi tadında, araya minik sözüm ona sempatik küfürler ile bezenmiş salak salak şeyler.

kitlesi ile kendisine mutluluklar diliyorum.
  • donanımlı insanlar girmiyorlar bu toplara. youtube kanalları ergen ya da ergen ruhluların elinde. şaşılacak bir şey yok. enes batur'un 7,2m abonesi var.
  • klibinde pipetle koltukaltı teri içen bi’ herif ne kadar komik olabilir ki deyip katıldığım önerme.
  • bu adama gülmek için çok uğraştım.her türlü yolu denedim.hatta videolarından bazılarına, direk gülerek başlayayım diye elimle yanak kaslarımı gerdim ama yine olmadı.

bu adamı komik zannettiren; yeşil ekran önünde yaptığı gereksiz mizahı canlı canlı gören lavukların, her şeye gülüşü ve bunu kurguda üstüne basa basa eklemeleridir.

büyük ihtimalle bu başlığı görüp, entryleri okurken küfürlü bir video çekip atar.zaten günümüz türkiye’sinde komedi anlayışı küfürden ibaret.

ve son olarak,
    burada yazılanları gram umursamayacak bir karakter olduğunu düşündüğüm için gereksiz mizahını yapmaya devam edip, para kazanmaya devam edecek.

saygı duyuyorum,başarılar.
hesabın var mı? giriş yap