şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mevzular programında yaptığı iş sayesinde ciddi ciddi oyları etkileyeceğini düşünüyorum.

fox tv dahil hiç bir tv programında adaylar bu kadar uzun şekilde kendilerini anlatamıyorlar.

sempati kazandırması da ayrı bir konu.

izlenmeler ve trend de 1 numara olmalar çok ciddi bir etki yaratacaktır diye düşünmekteyim.

muhakkak youtube da gören akp seçmeni bir göz atacaktır ve muhakkak ki etkileneceklerdir.

bir iki günde toplamda iki buçuk milyonu geçen bir izlenme var. bu inanılmaz bir güç.

oraya +2,3 puan da oğuzhan reisten yazalım...
  • elden geldiğince beğenip, yorum yapıp, bilhassa sosyal mecralarda paylaşılarak hizmet etmeye özen gösterilmesi gereken bir konu.
  • mümkün değildir. izleyenlerin yarısı oy verme yaşında bile değildir. diğerleri de zaten seçici kitle. kafanızı kaldırın artık.
  • nasıl oluyor da mümkün olmuyor muş? adam aleyna tilkiyi bile indirdi trenden. komik oluyorsun.
  • meral akşener babala tv yayını

temel karamollaoğlu babala tv yayını

binali yıldırım, muharrem ince, doğu perinçek ile devamı gelecek. bence çok etkileyici videolar olmuş. televizyoncu gazeteci gözüken satılmış medyanın yapamadığı işi adam 1 saat sürmeyen videolarla yapmış.

satılmış medya değil babala tv izleyin.
  • şu jump cut mıdır nedir onu ailen bırakması lazım. izlemesi çok yorucu, sürekli yapınca mide bulandırıyor. onun dışında seçim yayınlarında soruları çok beğendim.

hep eleştiriyordum ama seçimde gayet güzel iş çıkarmış.
    edit : bunu yazdığımda daha binali videosu yayınlanmamıştı. binali olayında ağır sıçmış.