şükela:  tümü | bugün
  • mevcut rtuk hakimiyeti altinda, su an yapmakta oldugu ve kendisini izlenebilir kilan mizahin ne kadarini bir tv'de yapabilir emin deilim. bahsettigim kisim sadece kufur kismi deil, onlar zaten bipli youtube'da, ama kiz erkek iliskilerinde yaptigi imali sakalari falan yapabilecegi bir tv kanali bilmiyorum.

behzat c'de kufurlerin ardindan, hakaretlerin, hatta bira kelimesinin bile biplendigi bir donem vardi ki, dizinin izlenme oranlarini baya dusurmustu, herkes online versiyona kosuyordu.

oguzhan ugur da benzer bir sikintiyi yasayabilir. programlarin en begenilen kisimlarindan olan anilari dusunun; icerisinde icmek, tutturmek, altina s.cmak falan geciyor, bunlarin hangileri sansurlenerek anlatilabilir ki, ya da anlatildiginda komik olabilir.

diger yandan mevcut ortamda, iyi izlenmek icin iyi bir kalite tutturma gerekliligi yok. turkiyede 3 adam hala yayin hayatina devam edebiliyorsa, oguzhan bunun alasini yapabilir. guzel olur mu program, olmaz. ama izlenir ve adama para kazandirir mi, evet kazandirir. o da zeki bir adam, parayi sectigi icin onu suclayacak degiliz, o da bence farkinda yapacagi isin cok kaliteli olmayacaginin. youtube'da videolara devam edip kemik kitlenin gonlunu alabilecegini hesap etmistir muhtemelen.

eyyorlamam bu kadar
  • en son binali yıldırımla yaptığı saçma sapan konuşmasıyla tepki toplamıştı yanlış hatırlamıyorsam. çok yüksek meblağlar verilmediği sürece televizyona çıkmam demiş bir programında, demek ki birileri yine zengin oluyor.
  • abi sert muhalif olacaksın ama açık kapı da bırakacaksın bu devirde. bak yiğit bulut'a adam yerden yere vurdu vurdu şimdi parayla oynuyor. oğuzhan'da her fırsatta giydirdi şimdi demirören medya'da. hayırlı işler
  • (bkz: oğuzhan uğur'un tv programı yapması)

dürüst olmak gerekirse bekliyordum herşey binali yıldırımı davet ettikten sonra başladı
  • (bkz: oğuzhan uğur'un tv programı yapması)

ben de çok kızgınım ve seri laflar hazırladım.

(bkz: oğuzhan uğur kim amk)
  • sik sok mizahıni tv'de yapamaz.
  • olası konuklar :

*yeni filminin tanıtımını yapacak 5 kişi (film romantik komedi ve şive güldürüsü)

*80 ve 90 larda popüler olmuş ama şimdi unutulmuş nostaljik bir şantör

*o hafta youtube’ta fenomen olmuş bir vatandaş

*yeni albümü çıkmış yeni bir isim

*aklı başında bir yazar/gurme/gazeteci

*bir şampuan firmasının davetlisi olarak türkiye’ye gelmiş yabancı bir kadın artist ve çevirmeni

*o kanalda yayınlanmakta olan dizinin oyuncuları

*yılmaz vural

*geçmiş gazete röportajlarından cımbızla alınmış sorular , değişik maharetlerin sergiletilmesi (taklit/tik/şarkı söyletme)

*13-17 yaş kitlesi için sürekli frikik durumunda olan bir konuk

....

sıkılmadılar mı gerçekten?

edit : doğmamış çocuğa don biçtiğimi gördüm gelen mesajlardan , aslında klişe kanal yöneticilerine idi laf. son dönem yaptığı işlerden de ou’nun bu tarz bir klişe işe düşecek gibi geldi. bu tarz hayal kırıklıkları geçmişte zeki kayahan coşkun-ceyhun yılmaz-arıza-muzo-nihat sırdar örneklerinde yaşanmıştı. ordan yadigar. (radyo ile yutup aynı değil ama olsun)
  • herkes showmen olacaksa şu bereket döner reklamına çıkan bumcu onur da olsun en azından küfür etsede anlamayız. bu adam bu işi para için yapıyor babasının hayrına değil ki ne olur 1 sezon yayınlanır tutmayınca kaldırılır medyanın kılıfı çoktur şimdiden kolay gelsin.