şükela:  tümü | bugün
  • oğuzhan uğur bir kanalla anlaşmış, program yapacakmış. kendisi sevdiğimiz bir abimiz epeyce hem de. yer yer tutarsızlıkları oluyor her insan gibi ama televizyonla ilgili yaptığı açıklama beni tatmin etti ne yalan diyeyim. rönt, pinç, babala, mevzular derken televizyon sektöründe ne kadar özgür olacak. sadece bununla ilgili kafamda soru işaretleri var. onun haricinde bunun altından da kalkar bu adam şahsımca!
  • youtube'da ben televizyon programı yapmam diye ahkam kesen adam parayı görünce nasıl değişmiş. hayırlı olsun...
  • beyazıt öztürk'ün varisi mi yazılmış ben mi yanlış görüyorum? allah sonunu benzetmesin...
  • binali yıldırım ile yaptığı programdaki korkaklığından belliydi havuz medyasına kapak atacağı .
    tanım: her sözünden sonra alkışlayan ve hunharca gülen yancıları da olacaksa olmasın dediğim. ayrıca youtubedaki kadar özgür olamaz ama tv izleyicisi daha salak olduğu için her türlü tutar tahminimce.
  • mevcut rtuk hakimiyeti altinda, su an yapmakta oldugu ve kendisini izlenebilir kilan mizahin ne kadarini bir tv'de yapabilir emin deilim. bahsettigim kisim sadece kufur kismi deil, onlar zaten bipli youtube'da, ama kiz erkek iliskilerinde yaptigi imali sakalari falan yapabilecegi bir tv kanali bilmiyorum.

behzat c'de kufurlerin ardindan, hakaretlerin, hatta bira kelimesinin bile biplendigi bir donem vardi ki, dizinin izlenme oranlarini baya dusurmustu, herkes online versiyona kosuyordu.

oguzhan ugur da benzer bir sikintiyi yasayabilir. programlarin en begenilen kisimlarindan olan anilari dusunun; icerisinde icmek, tutturmek, altina s.cmak falan geciyor, bunlarin hangileri sansurlenerek anlatilabilir ki, ya da anlatildiginda komik olabilir.

diger yandan mevcut ortamda, iyi izlenmek icin iyi bir kalite tutturma gerekliligi yok. turkiyede 3 adam hala yayin hayatina devam edebiliyorsa, oguzhan bunun alasini yapabilir. guzel olur mu program, olmaz. ama izlenir ve adama para kazandirir mi, evet kazandirir. o da zeki bir adam, parayi sectigi icin onu suclayacak degiliz, o da bence farkinda yapacagi isin cok kaliteli olmayacaginin. youtube'da videolara devam edip kemik kitlenin gonlunu alabilecegini hesap etmistir muhtemelen.

eyyorlamam bu kadar
  • sanki televizyonda çok kaliteli programlar yapılıyormuş gibi adama laf söyleyenler var. bırakın insanlar farklı yüzler görsün artık.
  • en son binali yıldırımla yaptığı saçma sapan konuşmasıyla tepki toplamıştı yanlış hatırlamıyorsam. çok yüksek meblağlar verilmediği sürece televizyona çıkmam demiş bir programında, demek ki birileri yine zengin oluyor.
  • abi sert muhalif olacaksın ama açık kapı da bırakacaksın bu devirde. bak yiğit bulut'a adam yerden yere vurdu vurdu şimdi parayla oynuyor. oğuzhan'da her fırsatta giydirdi şimdi demirören medya'da. hayırlı işler
  • (bkz: oğuzhan uğur'un tv programı yapması)

dürüst olmak gerekirse bekliyordum herşey binali yıldırımı davet ettikten sonra başladı
  • (bkz: oğuzhan uğur'un tv programı yapması)

ben de çok kızgınım ve seri laflar hazırladım.

(bkz: oğuzhan uğur kim amk)